Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány %, hogy...

Szerintetek hány %, hogy sikerült a fogantatás?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem 2 évig. Március 25-én kellett volna bevennem a hét napos havi szünet után. Szeretnénk babát. 26-án együtt voltunk férjemmel és április 8-ig minden második nap kivétel nélkül.

Türelmetlenül kérdem, szerintetek jó eséllyel indulunk, hogy ebben a hónapban sikerült?

34 N


2017. ápr. 11. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt peteérésed, akkor kb. 25% az esély. De tabletta után nem mindig van peteérés.
2017. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretnélek lelombozni..de általában kell a szervezetnek egy kis idő míg átállnak a hormonok a gyógyszer után.
2017. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esely az van.
2017. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan, ne viccelj már... jó esély? Ha egyáltalán volt már peteérésed és minden más is rendben van veled plusz a pároddal, akkor van 15-20% esély egy hónapban. Folsavat szedsz már pár hónapja? D vitamint a peteérés érdekében? E vitamint a fogamzásgátló által mesterségesen elvékonyított nyálkahártya vastagítására? (Beágyazódás, ugye...)


Nem türelmetlenkedni kell már két héttel a gyógyszer abbahagyása után, hanem tudatosan készülni a babavállalásra.


Van, akinek egyből van peteérése, van, akinek pár hónap múlva, van, akinek gyógyszerrel kell újraindítani. Nem tudni, te melyik leszel.

2017. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nezd, aki szexel vedekezes nelkul, az alapbol jo esellyel indul. Innentol lehet elsore sikerul, de lehet, hogy csak 8-9 honap mulva. Azt mondjak egy egeszseges par eselye ha jokor van egyutt 20-25%, na de hogy Ti beleestek-e? Az bizony 50%, azaz vagy igen vagy nem. 34 evesen ezt mar ki kellett volna hogy okoskododd, mar nem egy "20 eves vagyok mikor esek mar teherbe????" lanyka vagy..
2017. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges pároknál is 20-25 % esély. Párom mesélte, hogy amikor a szülei összeházasodtak, akkor 2 év után született meg a bátyja, pedig mind a ketten egészségesek voltak.
2017. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekünk van három gyermek, 8,7,5,5 évesek. Utolsóval császároztak, a hét miatt vártunk ennyit. Ők random napon az egyetlen együttléttel sikerültek :-)

Most leszakad a derekam kb egy hete, jelenthet ez valamit? Nő dokira még várnom kell, gyógyszertárban magnéziumot kaptam rá.

2017. ápr. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!