Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi volt e már valaki hasonló cipőben. Számítás szerint 6hetes terhes vagyok,de hüvelyi uh-on nem talál semmit az orvos ezért ma el kell mennem egy terhességi uh-ra, szerintetek azon majd látnak valamit? Előre is köszönöm

2017. ápr. 12. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg kesobb lehetett a peteeresed, es nem is vagy 5 hetes, csak mondjuk 5 korul, netan meg kisebb.

Biztosan tudod mikor volt a sikeres aktus?

2017. ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nem is vagy 6 hetes
2017. ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.pontosan nem tudom mikor fogant csak az a furcsa hogy 2 héttel.ezelőtt voltam elöször akkor meg volt vastagodva a nyálkahártya,most visszamentem és semmit nem lát? Nem kellett volna esetled petezsákot látnia már?
2017. ápr. 12. 07:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Van pozitiv teszted?
2017. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze folyamatosan az van 2 héttel ezelőtt is meg tegnap is úgy mentem vissza hogy reggel pozitív volt
2017. ápr. 12. 08:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!