Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?

Ki nem várja mostanában?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a 8.hónap hogy próbálkozunk. most vagyok a 8. dpo n 17.18 ra nem várom. Valakinek valami tünet aki mostanság nem várja? Beszélgessünk:)
2017. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%

Első baba? Van teszted? Mikor akarsz tesztelni majd?


Nekem mindig a 9-10. Dpo körül lettek az első tüneteim. Hüvelybenyilalás, szúrás.

2017. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Van már egy kislányunk igen,ő 4,5 éves :) az előbb mikor felálltam 5másodpercre olyat beleszúrt a méhembe hogy összegörnyedtem,mintha késsel szúrtak volna meg kb(bár hála isten nem tudom az milyen érzés) de én olyan vagyok hogy nem hogy bebeszélem a tüneteket hanem mindenre kitalálok valamit hogy ez bármi miatt lehetett de tuti nem attól hogy baba van. szóval nem hinném hogy beágyazódás miatt volt vagy valami. mindesetre érdekes volt. nem tesztelek,max ha késne(sosem késik egy napot sem) annyit teszteltem már és annyi negatív tesztet láttam hogy nem akarok tesztelni :/ feleslegesen meg főleg nem.
2017. ápr. 12. 13:08
 3/70 anonim ***** válasza:
100%
Pedig amit leírtál az nagyon beágyazódásosan hangzik. Tapasztalatból mondom... 3 gyernekem van és úton a negyedik. Sok sikert!
2017. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm,úgy legyen! :) az első pár hónapban mindefélét beképzeltem h na ez tuti baba most jobban fáj a mellem,most szurkál a petefészkem stb. persze nem lett baba... ugyhogy mostmár inkább nem hiszek a jeleknek,majd a pozi tesztnek :) Aranyos vagy,köszi mégegyszer :) ÉS Gratulálok neked a gyerköcökhöz és a babához :)
2017. ápr. 12. 14:38
 5/70 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem még van időm a nem vártig (talán 05.04)Abban bíztam,hogy talán az előző hónap sikerül,sajna nem...Új hónap,új remények.Nekünk ha most nem sikerül 2 hónapra gyógyszerrel felfüggesztik a menstruációt,endometriózis miatt.Nagyon jó lenne ha ezt elkerülhetnénk.Méhpempőt eszünk,én ajánlásra elkezdtem inni Inofolicot.Mindent beleadunk!

Remélem mihamarabb összejön a baba itt mindenkinek!!!

2017. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Hajrá utolsó drukkolok hogy ne kerüljön sor erre! :) Én mindenhónapban éreztem h nem sikerült :/ most még egyenlőre fogalmam sincs,nem érzem ezt sem azt sem
2017. ápr. 12. 17:35
 7/70 anonim ***** válasza:
Akkor reméljük most összejön nektek!!!😉Mi másfél éve próbálkozunk,túl vagyok egy laparos műtéten az endometriózis miatt,méhtükrözésen,steril kivizsgáláson,progi vérvételen...A húsvét miatt csak kedden tudok legközelebb uh-ra menni peteérést nézni.Megpróbálok nem görcsölöni rajta mint eddig,aztán hátha!Legyünk optimisták!😉
2017. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
Sziasztok, Én ma vagyok a 7. dpo-n. Tünetem (ha ez annak mondható) borzalmasan fel vagyok puffadva, főleg az alhasam és néha nyomást érzek rajta.
2017. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
51%
Sziasztok! Én a 11. DPO-on vagyok. Tünet csak annyi hogy fájnak a melleim már 4 napja. De az máskor is szokott. Reménykedek, mivel Clostis hónapon vagyok túl. Két éve várjuk a csodát.
2017. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:

Szia! Én 04.22 legkésőbb 24 re nem várom néha késik 1-2 napot!

Ma vagyok a 4.dpon , október óta próbálkozunk, ez a 7.ciklus es kezdek félni..:( ehónapban előbb volt a peteeresem, doki nézte most es mult hónapban is minden jól ment. Repedt most a tuszom is.:) mindenkinek drukkolok

Kerdezo mikor tervezel tesztelni? Izgulsz már ?:)

Drukkolok nagyon!

2017. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!