Lehetek-e terhes ha?

Figyelt kérdés

Sziasztok,most Áprilisban nem jött meg a menstruációm,és most a napokban csináltam tesztet,kettőt is,mindkettő pozitív lett,és ma megyek nőgyógyászhoz,meg fogja tudni állapítani a terhességet,ha kb. a második hétben vagyok???

Köszönöm előre is a válaszokat!!!! Sürgős lenne!!!!!!



2017. ápr. 21. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mi van??????


Ha szexeltél, lehetsz terhes.

2017. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz a 2. hétben, mert ezt nem így számoják. Egy 28 napos ciklus esetében, a elmaradt mesu napján (kb. akkor pozi a teszt), 4 hetes vagy. Ettől töbvet nem tudok mondani utolsó mesu napja nélkül, mikorlettozi a teszt, hány naposak a ciklusaid stb.
2017. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen nyilván szexeltem,nem véletlenül kérdeztem...

Az orvosok a kéthetes terhességet meg tudják állapítani????????????

2017. ápr. 21. 11:46
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak!☺
2017. ápr. 21. 11:47
 5/19 anonim ***** válasza:

Két pozitív teszttel biztos, hogy terhes vagy!

Két hetes nem lehet, mivel a terhességi heteket az utolsó vérzés első napjától számolják. Vagyis 4-5 hetes terhes lehetsz.

A nőgyógyász még lehet, hogy nem sokat lát az ultrahangon, valószínűleg egy-két hét múlva visszarendel. Ugyanis ahhoz, hogy egy élő terhesség legyen a "diagnózis", többnyire kivárja a szívhang meglétét, vagyis a 7. hetet.

Ha sürgős, ilyenkor még csak vérvizsgálattal, a béta hcg szint alapján tudja igazolni a terhességet.


Gratulálunk?

2017. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolod, hogy a menstruáció elmaradása ok nélkül van, és a terhességi teszt ki tudja mutatni (2 is), de az orvosok ugyanerre a bravúrra nem képesek?


Mi lenne, ha az írásjelek egymásután dobálása helyett normálisan megfogalmazva leírtad volna, mit szeretnél?

2017. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat,hát akkor valószínűleg van baba...

Akkor sok mindenre meg lenne a magyarázat..

2017. ápr. 21. 11:52
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Én mondjuk megvárnám a betöltött 6 hetet, hogy legyen szívhang is. Engem egy petezsák nem szokott megnyugtatni.

Mire magyarázat?

2017. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem "valószínű" hanem 100% hogy baba van. A terhességi teszt nem ad pozitív eredményt terhesség nélkül.(2 meg pláne nem) A 2 hetes terhességet honnan számolod? Kb 2 hete kellett volna megjönnie? Mert ha igen, akkor kb 6 hetes terhes vagy, és azt már simán látja az orvos az ultrahangon. Az én babámnak 6 hetesen volt már szívverése. És akkor most gratulálhatunk, vagy nem?
2017. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kicsit olvasgass terhesség témában, mert gőzöd nincs a dolgokról.
2017. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!