Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Csajok! Ki nem várja mostanában? Én 24re nem várom! 5hónapja próbálkozunk és első babóca lenne!

04-21 13:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én is 24-re nem várom. Van egy ilyen kérdés hogy hó végére nem várók, oda írtunk páran.
Te mikor tesztelsz? Én hétfő (24.) reggel. Gondoltam rá, hogy előbb, annyian írták korábbi kérdésekben hogy előbb pozitív lett, de én inkább kivárom.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 04-21 13:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia:) Kedd-Szerda körül ha nem jön meg! Van has szúrka, mellfájdalom és hányinger 4napja:) reménykedem! Drukkolok neked is:)

# 2/7Időpont 04-21 13:29 Privát üzenet
Szia! 25.re nem várom egyáltalan. 3 éve várjuk a gólyat. Jo lenne ha mar jönne. Nskem meg semmi tünet.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 04-21 13:33 Privát üzenet
De türelmes vagy! :-)
Nekem nagyon nehezen megy a WCzés, pedig amúgy elég érzékeny a gyomrom. Nem egy tipikus terhestünet de mindkét terhességem alatt végig fennállt. Meglátjuk...

# 4/7Időpont 04-21 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huh Az jó sok idő :/ drukkolok!:)

# 5/7Időpont 04-21 13:43 Privát üzenet
Ja 1. Voltam előbb és most, és megy a drukk nektek is!

# 6/7Időpont 04-21 13:44 Privát üzenet
Ha mar hanyinger van, akkor van annyi hcg, hogy teszt kimutassa, ha terhes vagy, mert a hcg okozza a terhestuneteket. Bar szerintem sanszosabb hogy bebeszeled mert ennyire koran meg nincs ilyen tunet, 6-7. hettol szokott jonni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 04-21 13:52 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férjemmel már van kétt gyermekünk de szeretnék harmadik babát. Az első kettővel nem is volt semmi baj.3 hónapja próbálkozunk nulla sikerrel. Múlt hónap 30-án voltunk együtt este..
Terhes vagyok? 4 hónapja próbálkozunk, ez az első hónap hogy változást veszek észre
Miért változott meg a ciklusom mióta próbálkozunk? Gyógyszert nem szedtem, mégis mindig 28 napra jött meg. Amikor elkezdtünk próbálkozni az első hónapban 26 napra, azóta viszont..
Volt akinek az első gyerek mindjárt sikerült a második nem kart összejönnni? Mi már másfél éve próbálkozunk a második babával, most megyek petevezeték átjárhatósági vizsgálatra,..
Lassacskán 1hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Milligest tablettát szedtem majdnem 5 évig. Szeretnénk kisbabát, azóta folyamatosan próbálkozunk. Van rá esély hogy az első..
Mi a véleményetek a győri Kaáli intézetről? Évek óta próbálkozunk, sajnos nem jön össze a baba. Rászántuk magunkat, hogy elmegyünk lombik programra. Mi a menete? Mennyi idő telik..

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu