Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek hogy a...

Mitzi83 kérdése:

Volt már valakinek hogy a terhességi teszten a csík helyett csak egy pont jelent meg?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 22. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
előfordul. hibás a teszt, csinálj újat.
2017. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másikat ugyanabból a vizeletből azon meg egy paca van. A neten vettem a teszteket. Ilyet még nem produkáltak. Szerintem elkaptam egy hibás szériát.
2017. ápr. 22. 08:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát mostmár biztos nincs most sem semmi. Ma vagyok a Dpo 16- on es a tesztem negativ. Lassan belefaradok ebbe az egészbe. Abban a tudatban éltem hogy nekem nem lehet míg aztán pont egy évvel ezelőtt pozitívat teszteltem ami sajnos méhen kívüli volt. Ez mindent megváltoztatott azóta mint egy megszállott mértem a hőm, ovu teszteltek. Jövő hónapban van időpontom a klinikára oda még elmegyek de azt hiszem lassan elfogyott az erőm ehhez az egészhez. Jol elvoltam addig amíg azt hittem nem lehet.
2017. ápr. 28. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!