Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátom a nemi szervével...

Itzsirk13 kérdése:

Barátom a nemi szervével dörzsölte az én nemi szervemet. Nem mente el. Csináltam ma egy terhessegi csik tesztet ami negativ volt. Igy lehetek meg terhes?

Figyelt kérdés

Igen tanultam biologiat de meg bennem van a felelem.

L16 koszonom a kedves valaszokat.



2017. ápr. 22. 16:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg annyit szerettem volna hogy liszterzékeny vagyok így nálam fennálhat a meddőség. Ezek alapjan lehetek terhes?
2017. ápr. 22. 17:01
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem már most terhes vagy.
2017. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%
Nem hinném hogy ezek után terhes lennél, dörzsöléstől nem hallottam hogy bárki is teherbe esett volna. Egyébként azt hogy mennyire vagy termékeny azt mi idegen emberek nem tudjuk, majd ha idősebb leszel és rá álltok a pároddal a babaprojektra akkor kiderül.
2017. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen erős a félelem a biológiai ismeretekhez képest, egyelőre célszerűb lenne, ha csak a csodalámpát dörzsölgetnétek. Biztos, ami biztos...
2017. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ne jatsz a tuzzel menj tanulj hetfon suli

Aki tul fiatal megfeleloen vedezkeni tehat ovszer gyogyszer kombi az inkabb babazzon meg.

Liszterzekeny es termeketlen aha ja sarkanyfuvel kezelheto

2017. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Mikor csináltad a tesztet?

Mert a leírtak alapján simán kinézem belőled h este " dörgölőztök" reggel meg rápisilsz a csíkra!

Szóval a használati utasítást elolvastad?

2017. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
A teszt akkor fog normális eredményt mutatni, ha már késik a havid és akkor csinálod.
2017. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen késik 2-3 napja volt és ma csináltam.
2017. ápr. 22. 18:25
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

A lisztérzékenység nem garancia arra, hogy nem lehetsz terhes. Sőt, ha kimondják, hogy meddő vagy, az sem garancia, mert az orvosok sem mindentudóak.

Tehát ez alapján igen, lehetsz terhes.


DE... ha nem került beléd sperma, akkor kizárt a terhesség.

Viszont a terhességi tesz 14, de inkább 16 nap múlva mutatja ki a terhességet, tehát ha 2 napja történt a dolog, akkor a fenti eredmény még nem biztos.


Viszont ha már így dörzsölgettek, menj el nőgyógyászhoz tablettáért vagy vegyetek óvszert, bizos ami biztos.

2017. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Liszt érzékenység meddőség hülyeség. Én is liszt érzékeny vagyok. Van egy lányom. De ha behatolás nem volt nem vagy terhes
2017. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!