Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Nincs okom...

Terhes vagyok? Nincs okom aggódni, vagy azért figyeljem majd meg a mostani második menstruációmat? Vagy ez már az alkalom utáni első menstruációnál megmutatkozhat?

Figyelt kérdés
Miután csináltuk azután megijedtem hogy mi van ha terhes vagyok. De az azt követő menstruációm teljesen normális volt, (utána kb. Három hétre rá jött meg) tesztet is csináltam kétszer is, először az alkalom után pár nappal, utána kb. Két héttel az alkalmat követően de mindketto negatív lett. Tüneteim nincsenek semmi rosszullét se gyalori vizelés se semmi olyan ami erre utalhat. Annyi hogy a mellem most érzékenyebb mert most kéne megjönnie és akkor mindig érzékenyebb. A menstruációm még nem teljesen rendszeres most is késik de 3-4 napon belül megszokott jönni egyébként ez a harmadik nap érzem hogy fáj a hasam, meg érzékeny a mellem ugye, de sokan azt mondják hogy ez lehet terhesség jele is de nálam a mellérzékenység akkor már gondolom az első hetekben jelentkezett volna. Csak azt nem tudom hogy akkor az már jelentkezett volna az első menstruációnál vagy sem. 16/L

2017. ápr. 23. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogyan vedekeztetek?
2017. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

A leírtak alapján, (bár inkább vizsgáltasd meg magad nőgyógyásszal), szerintem nem vagy várandós.

A menzeszed megzavarhatja a hormon állapotod is, ahogy a melleid, vagy az alhasi érzékenységed reakcióját is.


Ez függ pl, attól is, hogy hány éves vagy, milyen az étrended és a szexuális életed.

2017. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk. Egyébként szoktunk de most úgy is kiakartuk próbálni, és attól félünk hogy esetleg kijohetett egy csepp mert ő először azt mondta hogy tőlem jött a nedvesség de utána elkezdett félni hogy mi van ha az az övé volt. Szerintem nem az övé volt de ha mégis az lett volna akkor egy csepptől is lehetséges?
2017. ápr. 23. 10:32
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kéne ezt még erőltetni, először nőjetek és komolyodjatok egy kicsit, utána próbálgassátok védekezés nélkül...
2017. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Legyszi, csak olyan valaszoljon aki nem fikazni akar hanem normalis valaszt adni!
2017. ápr. 23. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

"Legyszi, csak olyan valaszoljon aki nem fikazni akar hanem normalis valaszt adni!"


Aha ja. Azért remélem, felfogtad, hogy a szex felnőtt játék felnőtteknek, felnőtt szabályok szerint. Lehet, hogy rossz látni, ahogy mások "fikázzák" a tudatlan és felelőtlen viselkedésedet, de hátha segíteni fog abban, hogy fejben is felnőj, nem csak testben.


Ha gumi nélkül akarsz szexelni, akkor használj fogamzásgátlót, de persze tartsd észben, hogy az sem véd 100%-ban és a betegségek terjedését pedig semennyire nem gátolja.


Ha meg sem gumi, sem tabletta nem akarózik, meg gyereket sem akarsz, akkor marad a kézi- és szájmunka, meg a másik lyuk.

2017. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem azert irok ide kerdest hogy mas "okos" igy kifikazzon. Foleg azert mert ha en normalisan kerdezek akkor a valaszoloban is lehetne annyi hogy nem mond el egybol minden tudatlan idiotanak mert ez az oldal tudtommal nem azert van kitalalva. Igen felfogtam es meg is bantam hogy gumi nelkul csinaltuk de mostmar nem tudok mit tenni maximum annyit hogy ezentul nem probalgatjuk igy es vedekezni fogunk.De a kerdes az hogy terhes lehetek - e vagy sem, nem az hogy ezek utan mit tanacsolnak masok hogy mit tegyek. Mert tudom hogy helytelen volt de akkor sem ez volt a kerdes.
2017. ápr. 23. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mucika, igen, lehetsz terhes, főleg hogy azt sem tudjátok kinek a szaftja csepegett. Egy úton lehet róla megbizonyosodni: megcsinálsz egy 400 forintos terhességi tesztet.


Nálad a menstruációra nem lehet alapozni, mert ott a tojáshéj a megreszelt picsuládon, és még nincs beállva. Ha pedig ilyen kis aggódós és érzékeny vagy, akkor gondolkodj előre, mint egy felnőtt nő vagy maradj a barbibabánál.

2017. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fiút vagy lányt szeretnétek? És de, lehetsz terhes még simán. De kérdezd meg anyukádat biztosan büszke lesz a felelősségteljesen szexelő nagy és okos lányára.
2017. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, kicsilany, lehetsz terhes.

50 % az eselye.

Tudod, ugy keszul a gyerek, hogy vedekezes nelkuli szex. Es ti pont ezt csinaltatok.

Egyeb kerdes ?

2017. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!