Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki nem várt...

Van itt valaki aki nem várt napján negatívat majd 5nap késéskor is negatívat tesztelt és aztán mégis babás lett?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 nap késés után lett alig látható pozitív a tesztem, az elmaradás utáni 15. napon már erős pozi lett. Igaz, nekem az is közrejátszott, hogy fogamzásgátlót szedtem és a ciklusaim tiszta kuszák lettek mikor abbahagytam. Az uh is megerősítette, hogy 2 héttel később fogant a baba, mint a normális középidő. Ha neked rendszeresek a ciklusaid akkor szerintem más állhat a háttérben.
2017. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarlak elkeseríteni, de amikor én nem várt napján teszteltem és negatív volt, nem voltam terhes. Kívánom, hogy legyél babás minél előbb!
2017. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miota abba hagytam a fogamzasgatlot lassan 2eve azota nekem se pontos a mensim :/

Szval akk van meg remeny?!akk varjak meg 5napot es ha addig se jon meg teszteljek akkor?!

2017. ápr. 23. 14:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem keseritesz el,persze azis benne van a pakliba,h teljesen mas miatt kesik.

Ha a teszt tovabbra is negativ akk masfel het es ugyis megyek dokihoz majd akk kiderul h mivan :)

De azert remelem h addig lesz egy szep pozi tesztem☺

2017. ápr. 23. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor késne 5 napot, ha 5+ (kb.) 14 nappal ezelőtt ovuláltál. Így volt?
2017. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19.en kellett vna megjonnie es elvileg 5.en volt ovulaciom
2017. ápr. 23. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ovuteszt, hőmérő vagy nyák alapján 5-e?
2017. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!