Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várok pár tapasztalatot,...

Várok pár tapasztalatot, terhesség lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap/ ma kellett volna, kellene mejgöjjön, néha erős görcsök jönnek aztán semmi, mintha megjonne érzés , a hőmérséklet 37.2, tegnap 37.5 volt. A normális 36.5 kb. Fáradt vagyok , nyűgös egész nap feküdnék, tegnap fehér krémes folyàs volt. A melleim nagyobbak és fájnak mint máskor de most nem tudom hova tenni ezeket mert ebben a hónapban direkt rààlltunk a babàzàsra. Mit szóltok?

2017. ápr. 23. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így semmit nem mutat, sokaknak ugyanolyan pms van ha terhesek is mint máskor. A hőhöz nem értek, soha nem mértem. Viszont ma már simán tesztelhetnél, az a biztos!
2017. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma mar tesztelhetsz. A hod alapjan lehet terhesseg .
2017. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tapasztalat nem segit mert minden szervezet mas. A nok 95%-anal a premens es koraterhes tunetek megegyeznek, nalam terhessegek es menzesz elott is pontosan ugyanezek voltak mint amiket leirsz.

Ha mar kesik azonban, siman tesztelhetsz.

2017. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár a hő tényleg biztató, de van olyan is, amikor csak aznap esik vissza, amikor megjön. Nálam az egész úgy történt, hogy amikor terhes lettem, nem volt semmilyen "megjön érzés", nem voltak előtte alhasi tünetek. És szerencsére nem is jött meg! :-) 23 hkm
2017. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nalam mult honapban 0.1 fok eses utan masnap megint annyit esett, es aznap mar megjott.

Elotte levo honapban meg aznap esett le, amikor megjott, elott fent volt folyamatosan.

2017. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2017. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi. (De majd ebben a hónapban!) :)
2017. ápr. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!