Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vedekeznetek a helyembe...

Hogyan vedekeznetek a helyemben ebben az esetben, ha nem gond, ha elobb jon a baba?

Figyelt kérdés
Van mar egy nagyobb babank, meg szoptatom. A szules ota nem birom a gumit, sikosito mellett is huz, es faj tole az egyuttlet. Hormonalis fogamzasgatlo, spiral es Pharmatex nem jon szoba. Szeretnenk majd belathato idon belul meg gyereket, nem gond ha elobb jon, csak most meg azert kihivas lenne. Ti ebben az esetben hogyan vedekeznetek?

2017. ápr. 25. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Kiszállással.
2017. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Mi hasonló helyzetben vagyunk csak még nincs babánk. Sajnos a hormonális fogamzásgátlók már nem jöhetnek szóba, a gumi egyszerűen szörnyű, a spirál meg egy évig még nem ajánlott.

A pharmatexet nem próbáltuk, kb nem sok jót hallottam róla.

Naptár módszert használunk, nyák és hőmérséklet figyeléssel és tanulom a méhszáj vizsgálatot is. Ez napi 5-10 perc és eddig még nem történt probléma. 6 napot szoktunk kihagyni egy hónapban vagy használunk óvszert a többinél semmit. Persze még nincs gyerekem így nem tudom egyáltalán összejönne e könnyen.

Vagy esetleg megszakítás és persze ovukor nem csináljátok.

2017. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha fel soroltak közül egyik se jöhet akkor a Megszakításos szex.. De azt Te is tudod, hogy az Nem Védekezés... A 100% biztonság meg az ha nem szexelsz
2017. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A megszakított. Mivel úgysem baj, ha becsúszik. Mi évekig alkalmaztuk és nem csúszott be. Egyébként már van egy gyerekünk.
2017. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pesszárium. Hormonmentes. Latexből készül az igaz, de piff-paff felhelyezhető, nem fájdalmas egyáltalán és mivel nem latex-allergiád van így szóba jöhet simán. Az igazán jó minőségűeknek elkérik az árát rendesen, de sokáig használható, így amig jöhet a testvér biztosan katart. Én sokáig használtam, sosem lettem mellette terhes, a megszakításnál és egyebeknél sokkal jobb. Elég jó hatásfokkal működik, de valamiért nálunk nem terjedt el annyira, magam sem értem az okát, hogy miért.
2017. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!