Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alig 6 hetesen megyek orvoshoz...

Alig 6 hetesen megyek orvoshoz, ha méhenkívüli az addigra kiderul?

Figyelt kérdés

Mármint addigra elkezdek vérezni vagy görcsölni??

Félek az ilyesmiktől. Attól is h elhal de ha méhenkívül van, akkor esély sincs.

Ti is ennyire izgultatok h mit fog latni az orvos es meg-e marad... olyan jó lenne előre tudni h egeszseges lesz !


2017. ápr. 26. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Egy-két hetet még várnék. De az elhelyezkedést azonnal meg tudja állapítani. Viszont szívhang a 8. hét környékén várható, most még biztosan nem lesz, tehát nem megállapítható, hogy élő embrióról van-e szó.
2017. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 6. hét végén már van pulzálás..ha 7 hetesen sincs még,akkor az nem jót jelent...nem a 8.héten lesz szívhang.


- igen,kiderül már 6 hetesen is,hogy méhen belüli,vagy kívüli-e a terhességed. Nem,nem feltétlen görcsölsz ha méhen kívüli,főleg így a legelején... a barátnőmnek volt,nem görcsölt be vele.

Ne izgulj...könnyen beszélek.. én is ettem a kefét. :) Minden rendben lesz,és jó szerencsével már szívhangja is lesz. :) Minden jót,kellemes babavárást,élvezd ki minden pillanatát! ;)

2017. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
6 hét 4 naposan már volt szívhang és látszott, hogy hol van.
2017. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Attól, hogy másnak kiderül, lehet, hogy neked nem, ha később fogant a baba. Várnék még egy hetet vagy néhány napot. És ne aggódj ennyire, így meg fogsz zakkanni a nagy aggódásban. Tényleg nagyon nem tesz jót.
2017. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt mar 2 vetelesem es egy mehenkivuli szval sztem ti is aggódnátok. Majd akkor nemfogok ha tul lepunk a buvon 12 heten. Azon sosem sikerült..:/

Előzmények miatt mindenképpen megyek, kell kúp is meg megnézi, h most jó helyen van-e a pici. Szval a kerdes nem az volt mikor menjek. Mindenképp megyek!:)

De akkor ezek szerint megtudom hol helyzekedett el! Reménykedem nagyon h ő velünk marad♡♡♡♡ drukkoljatok !!!:) koszonok minden valaszt!

2017. ápr. 26. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem lesz semmi baj. Viszont ha már volt méhenkívülid, nem értem a kérdésed. Akkor hogy volt, hogy derült ki, mit tapasztaltál?
2017. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az mar 4 hetesen par naposan kiderult mert koran mentem orvoshoz :)
2017. ápr. 26. 13:27
 8/10 A kérdező kommentje:

De semmim sem fájt akkor gondolom mert picike volt..:/ csak az volt a legrosszabb h egy volt a méhben is és őt ígyis elveszitettuk.

Koszi a drukkot

2017. ápr. 26. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel a fogantatás nem biztos, orvosi szempontból a 8. hét a biztos. Előbb is lehet, de akkorra biztos.


Ha ilyen előzményeid voltak, akkor viszont keresd fel az orvosodat minél hamarabb!

Ha méhen kívül lenne, akkor mindenképpen műtét, hiszen ott akár életképes, akár nem, el kell távolítani. Viszont az elhelyezkedést már ennyi idősen látni kell, hiába csak petezsák van esetleg.

2017. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyogyszert irt mar fel de nem nezett meg !
2017. ápr. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!