Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után kb 8 nappal aki...

Ovuláció után kb 8 nappal aki jóstesztelt milyen lett az LH teszt?

Figyelt kérdés

Ti mikor kezdtétek el használni az ovulációs tesztet?

(van egy csomó vaterás)

Gondoltam hogy a 8 naptól elkezdem.. Akinek sikerült a baba neki mikortól lett végig pozitív a tesztje?



2017. ápr. 27. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy hányadik dpo-tól érdemes tesztelni?
2017. ápr. 27. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Az lh tesztnek semmi koze a hcg szinthez....olvasgass kicsit az itteni tapasztalatokrol, ird be keresobe hogy josteszt. Tele van okyantapasztalatokkal, hogy egyiknek bejott, a baratnojenek nem.

Teljesen randomszeruen lesz valakinek csik az lh teszten menstruacio kornyeken. Amugy ovulacios teszt, ezt az idiota "josteszt" kifejezest valaki egyszer raragasztotta, akinek veletlen pont csikos lett es kiderult utana hogy terhes, es elterjedt. De ertelmetlen baromsag.

2017. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8.dpotol teszteltem.Erosodott.10dpon teljesen pozitív.Terhessegi teszt negatív,menstruáció egyelőre sehol.Nem hittem benne,ez volt az első és egyben utolsó "jostesztelesem".
2017. ápr. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm szépen a válaszokat

Akkor inkább nem kísérletezem vele 😀

2017. ápr. 28. 08:27
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk reggel csináltam egy tesztet ami majdnem full pozitív lett.

Hát kíváncsi leszek :D


[link]

2017. ápr. 28. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem jelent, minimalisan sem. Par napja tolt fel mensi elott par nappal full pozitiv lh tesztet egy lany, aztan megjott neki. Erre erkeztek valaszok, hogy hat igen, ez tok fuggetlen a terhessegtol, masok is jartak igy.
2017. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor majd kiderül pár nap múlva 😊
2017. ápr. 28. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én végigteszteltem minden napot. Nekem nehogy jóslóként nem jött be, azt sem tudtam vele belőni, hogy mikor ovulálok, mert soha nem kaptam pozitív eredményt. Nagyon sokat iszom, gondolom nem volt elég koncentrált a vizeletem, mindenesetre július 11-re vagyok kiírva es abban a hónapban jött össze a baba, amikor naponta teszteltem :D egyebkent a terhességi tesztem a nemvárt előtt 5 nappal már pozi volt ( predictor early ) szurkolok! :*
2017. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!