Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal 3napja voltunk...

A párommal 3napja voltunk együtt megszakítással "védekeztünk" az ovulációm időpontja holnap várható, tehát peteérés előtt 4 nappal szeretkeztünk. Ma kemény a hasam alja, levert fáradt vagyok, émelygek. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lehetséges. Felnőttek vagytok, az ilyen módszer egyáltalán nem biztonságos. A legjobb barátnőmnek hiába mondtam, 2 hónap után teherbe is esett.
2017. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De már 3nap után lennének tünetek?
2017. ápr. 30. 23:17
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy! Tünetek az 5-6. héten szoktak lenni. Még be se ágyazódott, kb. 8-10 nap kell ahhoz is.


Hogy terhes vagy-e, az 2 hét múlva derül ki.


Bármi bajod is van, az nem a terhességtől van, legalábbis nem 3 napja estél teherbe.

2017. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Miért beszél az előttem lévő ilyen határozottan?


Kedves kérdező, a tested érzi, milyen változásokon megy keresztül, amikor egy idegen test van a szervezetedben, védekezésből lázas vagy, a magzat a test számára nem idegen, de sejtek szintjén szükség van a méh előkészítésére, szóval 3 nap után is felléphetnek ilyen tünetek.

2017. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
3 nap alatt még ne érezhető semmi
2017. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Hàt 3 nap utàn még be sem àgyazódott, így a méhed nem vàltozik semmit. Ezen az elvenen, minden szex utàn terhestüneteket kellene produkàlni, mert a méh minden alkalommal készül a fogadàsra? Eleve a megtermékenyített petesejt 7 napig vàndorol míg megkezdi a beàgyazódàst.

Azért tulzàsokba ne essünk màr......

2017. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Maximum az ovulációt érezhetnéd most, de annak émelygés nem tünete.

Szerintem a vacsorádban keresd az okot (gyomorrontás) vagy valamilyen vírus.

2017. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Kemény a hasad alja?? Ez mióta terhestünet?

Talán szèkrekedèsed van, azèrt kemény!

2017. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 4-es, határozottan ajánlanék neked egy bioszkönyvet, vagy legalább olvass utána a neten. 3 nap után ott még semmi nincs. Ha meg mégis van, akkor az nem 3 napja került oda...
2017. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Hulye
2017. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!