Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek spirál mellett fogant meg a baba? Mi lett vele? Elvetetted? Ha nem, egészséges lett?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomnek, ikrek :) Teljesen egeszsegesek :)
2017. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyik barátnőm tesója így esett teherbe a második babával, de elvetette

viszont van olyan ismerősöm is, aki megtartotta. az ő babája teljesen egészséges

2017. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Igen, makkegészséges a baba. Mindenképpen tartsd meg
2017. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha a kisbabád a méhedben szólni tudna, elmondaná, hogy már dobog a szíve és érzékeli a Te szívdobbanásaidat is, hogy alakul a keze és lába, símogatja őt a víz, próbálgatja szopni az ujjait, hallja a hangodat, szereti, ha hintaszékben ringatózol, és fülel, amikor zenét hallgatsz. Ha beszélni tudna, elmondhatná, hogy Hozzád tartozik, és ragaszkodik Hozzád. Ma még nem tudod, fiú vagy lány, és fogalmad sincs, hogy mennyi örömöt tartogat a léte. Vállald el és szeresd! Meglátod, megéri.
2017. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Csak hogy tisztázzuk! Nem kívánom elvetetni a babát amennyiben terhes vagyok, csupán arra voltam kíváncsi, hogy akik hasonló helyzetben voltak, mit tettek. De köszönöm.

2017. máj. 1. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen, velem megesett. És elvetettem, mert pont azért volt spirálom, mert akkor, abban az élethelyzetben nem szerettem volna és nem tudtam volna vállalni egy babát.

Utána született 3 szuper gyerekem, akik akkor érkeztek, amikor szerettük volna.

2017. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!