Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, szédülés - mi lehet?

Hányinger, szédülés - mi lehet?

Figyelt kérdés

04.27.-én voltunk együtt, másnap (04.28) kíváncsiságból csináltam egy ovu tesztet, egyértelműen pozitív volt (04.26. és 27.-én iszonyú erős tünetem is voltak).

Ma (05.02) egész reggel, kb. két órán keresztül szédültem, és majdnem hánytam is.

Ez lehet jel? Mármint, pl. beágyazódás? Vagy nagyon korai?


2017. máj. 2. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 28-án volt erős pozitív az ovuteszted, akkor 29, 30-án repedt kb. a tüsző. A beágyazódás tüszőrepedés után 7-10 nappal kezdődik, nem előbb. Akármi is okozta a rosszullétet, semmi köze az esetleges jövőbeni (!) teherbeeséshez.
2017. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most azt hagyjuk, hogy lehet front, meg gyomorrontás, egyebek. a kérdés az, lehet-e esetleg beágyazódás IS? :)
2017. máj. 2. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet.
2017. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
másnap már negatív volt, így valószínűbb, hogy aznap volt szerintem.
2017. máj. 2. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Beagyazodas nem okoz ilyeneket.
2017. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na akkor még nem foglalkozom ezzel, meglátjuk :)

anno pecsételő vérzéssel járt a beágyazódás nálam :)

2017. máj. 2. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébiránt nem akkor van a repedés sem, amikor a "legpozitívabb" a teszt, hanem leghamarabb másnap.
2017. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szerintem ez is változó, egyik orvos ezt mondja, másik azt, egyik helyen ezt írják, másik helyen azt.

még aznap is lehet simán, én úgy tudom.

én ugyanígy voltam az első terheséggel, másnap volt poz. az lh teszt, és sikerült a teherbeesés.

2017. máj. 2. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:
A sikeres aktus és fogantatás között napok is eltelhetnek. Aktus után 3-4 nappal bekövetkező repedésből is foganhat baba, hacsak nem egyetlen aktus volt a ciklusban, sosem tudhatod, hogy melyik szexből származott a nyertes spermium. Szóval abból, hogy teherbe estél egy adott hónapban, még nem tudhatod pontosan a repedés napját. DE! Nem is kell tudni, én folyton ezt mondom. 2-3 naponta szex peteérés környékén és fölösleges minden ovuteszt. (Stimulált hónapban sem érdekelt a repedés napja, mert "orvosi utasításra" kétnaponta voltunk együtt. Hőgörbét vezettem, de csak azért, hogy utólag tudjam, sikerült-e a repedés és hogy mikor érdemes már tesztelni.)
2017. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ó, az előző terhességemnél tudom a napját :))

az biztos.

de nem vagyunk együtt egyébként se 3 naponta, sajnos :)


mindegy, minden kiderül 14-20 nap múlva :)

2017. máj. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!