Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek ilyen tapasztalata?

Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
17 hónapos a kislányom. Még sokat szoptatom, éjjel is. 7 hónapja újra menstruálok, viszonylag rendszeresen. A peteérést elég jól érzem, nyilván az ovu napját nem tudom pontosan. Együtt voltunk a ciklus 15. napján, védekezés nélkül. A szülés óta a leghosszabb ciklusom 37 nap volt, a legrövidebb 28. Van valaki, akinek gyakori szoptatás mellett így is sikerült a kistestvér?
2017. máj. 2. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek sikerült, 3 hónapos volt a baba amikor teherbeesett újra.
2017. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van. Mi a kérdésed konkrétan? :-)
2017. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:) A kérdésem az, amit kiírtam. HOgy rendszeres ciklus, de gyakori szoptatás mellett sikerült-e valakinek teherbe esni záros határidőn belül.
2017. máj. 2. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres a ciklusod, az nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy a tejtermelés nem gátolja az esetedben a peteérést. Ha így van, akkor pont annyi esélyed van, mintha nem is szoptatnál. A szoptatás a peteérésre gyakorolt hatása miatt csökkentHETI a teherbeesés esélyét, de ha ez nálad nincs, akkor ebből a szempontból olyan, mintha nem szoptatnál.
2017. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Valakinek személyes tapasztalat?
2017. máj. 2. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az enyém személyes tapasztalat.
2017. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.😁
2017. máj. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!