Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Havonta 1-2 alkalom szex...

Havonta 1-2 alkalom szex mellett is eselyes a terhesség?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 08:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az esély általában inkább az időzítéstől függ.
2017. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
összesen 1 alkalom kell ahhoz,hogy össze jöjjön a dolog...tehát ha jó az időzítés akkor havi 1 alkalomból megvan a siker
2017. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Remeljik igy lesz, köszi a választ
2017. máj. 4. 08:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az időzítés,akkor nagy az esély.A mi lányunk is akkor jött,mikor 2 hét alatt egyszer tudtunk csak együtt lenni.
2017. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, az a havi 1-2 mikor van. Ha középidőben, akkor van esélye.
2017. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
A 2 menstruáció közötti időszak közepén szexelj. Akkor biztosan összejön a baba. Ekkor van ovulációd és ekkor kell a petesejtnek találkozni a hímivarsejttel, hogy megtermékenyüljön. Drukkolok!
2017. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Esélyes, hogy a szerető terhes lesz. Havi 1-2 alkalom nem sok férfinak elég.
2017. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

#7 Nem akartam én lenni az ünneprontó troll (már kiosztottak egy pár helyen ezért), de én is gondoltam rá, hogy megkérdezem, mi az oka a kevés alkalomnak.


Én azért feltételezem, hogy a kérdezőék ideiglenes helyzetbe kényszerültek (külföldi munka), és nem hosszú távon csinálják ezt, különben inkább a kapcsolatomért aggódnék, mint a teherbeesésért.

2017. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

hat nekunk a havi 1-2 is sok...nen mindenkinek a szex korul forog az elete, sok kozos hobbink.van es a szex valahogy trljesen masodlagos a ferjemnek es nekem is..nem az a lenyeg h hany alkalpm van hanem hogy mindket fel elegedett legyen...errol ennyit.

kerdezo, abban a honapban amikor a lanyom fpgant, egyetlen egyszer voltunk egyutt :)

2017. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem külfoldi munka az ok.

Felujit, meg 3 műszakban dolgozik, amugy feleség vagyok nem szerető:))

Van már egy kisfiunk, de reméljük h a nagyobb házban elfér még 1 baba..

Köszi utolsó, gratula a lányotokhoz:)

2017. máj. 4. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!