Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már ovuláció a hőgörbém...

Volt már ovuláció a hőgörbém szerint?

Figyelt kérdés

Előző hónapban kezdtem mérni, akkor elég papírforma szerint volt az ovulációm és még egy pici csepp vér is volt.

Ebben a hónapban egyenlőre így néz ki és szerintem még nem volt ovu de megkérdeznék pár tapasztalt illetőt is.

[link]

Köszönöm!


2017. máj. 8. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A görbe szerint még nem volt ovu.
2017. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, ez alapján még nem volt. Egyébként javaslom, hogy ne a mobilos appon vezesd, mert ez nem a legjobb :) Vagy ne csak ott :D tervezettbaba.hu (nekem itt mindig jó helyre is húzta be, ciklus.hu itt szépen látszik viszont 10-ből 9-szer nem jó helyre húzza az ovut. Esetleg még a fertilityfriend.com Az is elég megbízható hőgörbés oldal :)


Ovu egyébként akkor van, ha 6 napot nézve a 7. napodon magasabb a hőd mind a 6 nap legmagasabbika és tartósan a felett is marad. Van akinek 2 nappal ovu után visszaesik, de másnap ismét felmegy akkor is megtörtént az ovu.


Sok sikert!

2017. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Eddig egyértelmű volt az ovum és én is olyan vagyok akinek vissza szokott esni két nappal utána aztán vissza.

Remélem ez csak egy kósza ciklus ami ilyen fura, lehet nem is lesz peteérésem mert tegnap és ma is 36.6 ami szerintem még mindig alacsony.

2017. máj. 10. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!