Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tapasztalt hasonlót és mi...

SerendipityZs kérdése:

Ki tapasztalt hasonlót és mi lett az eredmény? 4. kimaradt napon pozitív teszt,6 napon negatív teszt után, ha még mindig nem jött meg, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rövid történetem: 6 napja kellett volna megjönnie. A 4. kimaradt napon csináltam tesztet, ami igaz halványan, de pozitív lett. Ugyanaznap sikerült orvoshoz is mennem, aki azt mondta, még korai lenne bármit is mondani, de tényleg lehetek terhes, menjek vissza majd egy hét múlva. Nagyon nehéz csak így tétlenül várni! Ezért csináltam ma, a 6.napon egy másik (más márkájú is) tesztet, ami viszont negatív lett. A terhességi tünetek maradtak, és nem is jött meg. Szerintetek ez mi? A spontán vetélés ilyen korai szakaszban vérzéssel járna? Tapasztalt valaki hasonlót?

2017. máj. 8. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csinálnék még egy tesztet, hogy megbizonyosodj, nem téves volt a negatív teszted.

Drukkolok, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd!

2017. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen markaju tesztek voltak? Van 1-2 marka ami sajnos szellemcsikos lesz ami negativ.
2017. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Tervezem,hogy új tesztet csinálok.
2017. máj. 8. 16:55
 4/7 A kérdező kommentje:
A pozitív wwalentin,utána a negatív clearblue.
2017. máj. 8. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam nemrég. 4 nap késés után volt egy halvány 2. csíkom, de újabb 4 nap elteltével már teljesen negatív lett a teszt. A dokim szerint kémiai terhesség volt, nem tudott rendesen beágyazódni vagy túl korán elhalt. 1 hét késéssel meg is jött a menzeszem görcsök nélkül. Sajnos, ilyen is előfordul. Most próbálkozunk tovább.
2017. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs képed a tesztekről?
2017. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem is megjött.:((( Az itt a világ vége hangulat után viszont muszájtovábblépni,úgyhogy majd próbálkozunk.Köszönöm a válaszaitokat!Sok sikert mindenkinek!
2017. máj. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!