Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Golyahir terhességi tesztröl...

Golyahir terhességi tesztröl vélemények?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvàrt napja,és mivel 2 napja görcsöl a hasam ami egyébkènt nem jellemző mensi előtt,èzért csináltam egy 10 es Golyahir tesztet ami 3 perc elött halvàny pozitiv lett,nem kell forgatni és nemkel kiguvatt szemell keresgetni a csikot.De elèg sok rossz vèlemèny olvastam rola.Aki hasznàlta màr azktol kérdem hogy lehet valos az eredmèny?
2017. máj. 8. 18:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2017. máj. 8. 18:53
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt a fajtát még nem használtam, de szerintem pozitív lesz. Ismételd majd még. Drukkolok!
2017. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én használtam már ezt a tesztet. Halvány pozi lett és terhes is voltam. De miért szedted szét?
2017. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia ! En ugyan nem használtam meg ilyen tesztet de szerintem pozitiv ! Nem kell keresni a csíkot ! Halvany pozitiv ! Gratulálok ! 😉
2017. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm az eddigi vàlaszokat,ma nem szeretnék ujjab tesztet csinàlni majd holnap reggeli elsöböl.Tudom hogy nem jo dolog szétszedni de én ilyen vandál vagyok😂😂😂
2017. máj. 9. 05:05
 6/18 A kérdező kommentje:
A 2 ik válaszolotol kérdezném hogy rég teszteltél vele pozit?Mert 1-2 éves hozzászolásokat olvastam akkor még nemvoltak vele megelégedve.Állitolag sokaknak adott pozitiv eredmény baba nélkül.
2017. máj. 9. 05:08
 7/18 anonim ***** válasza:

Októberben volt.


Látszott rendesen a második csík szétszedés előtt is amúgy?

2017. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Holnap másfajta tesztet használsz majd? :)

Halkan gratulálok! És drukkolok! ☺️ 16+6 hkm

2017. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gratulalok. Én sokszor használom ezt a fajtát nálunk ezt kapni a patkiaban. Sosem volt rajta ok nélkül csík.
2017. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szétszedésnélkül is latszott szépen,holnap valoszinű megprobálkozok egy 25 ös tesztel.Akkor elzekszerint nem olyan rossz ez a fajta teszt?
2017. máj. 9. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!