Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális Clearblue terhességi...

Digitális Clearblue terhességi teszt működési elve - honnan ered az a fals info, hogy ha van egy negatív teszt, de ha szét van szedve akár pozitív is lehet?

Figyelt kérdés
Csak egy tanulságos eset miatt írom le tapasztalataimat, azért, hogy mindenki számára érthető legyen a digitális CB teszt indikátor csíkjának eredménye. Volt egy pozitív tesztem (1-2 hét), másnap volt egy negatív tesztem illetve -direkt a szétszedés céljából - egy másik hölgy által csinált neg. teszt, akinél a terhesség 100 %-an kizárható. A 3 szétszedett teszt indikátor csíkjai mondhatni egyformák voltak: Az egyiken 1 halvány kék csík a másikon 2 csík( egy halvány és egy erősebb). Tanulság, hogy senki ne szedje szét ezeket a teszteket pozitív eredményben bízva, mert az eredmény a kijelzőn értékelhető nem pedig az indikátor csíkokon.

2017. máj. 12. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez pont a clear blue estében számomra egyértelmű !


Nem tudom mi a működési elve (csíkokat tekintve... ) de nem is szedtem szét soha viszont láttam olyat aki szét szedte...


Az más ha egy vizeletsugaras tesztet az ember szét szed, esetleg burkolat nélkül a tesztcsíkon jobban kivehető, fotózható a második csík, de a clearblue szétszedését sosem értettem !

2017. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok szedik szét, akiknek hosszú ideje nem jön össze a baba, és mindenbe görcsösen kapaszkodnak. Tudja, hogy negatív, de látott rajta egy árnyékot és elkezd reménykedni, hogy pozi :( ezért szétszedi, mert "akkor jobban látni"
2017. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működött, és pontosan azt a hetet mutatta amelyikben voltam.
2017. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem a remény miatt szedtem szét csak ahogy keresgéltem a clearblue megbizhatoságárol rengeteg fórumon láttam,h sokan szétszedik.Nekem pedig volt pozitiv és negativ tesztem is igy hát adott volt a lehetöség.
2017. máj. 14. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!