Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, lerágott csont. Halvány...

Tudom, lerágott csont. Halvány pozitív vagy szellemcsíkos teszt? 11. Dpo-n x-epil halovány, Clearblue easy halovány, Facelle fogalmam nincs, ha akarok látok csíkot, de szerintem az száradási. Hétfőre nem várom! Várom az élesszeműek válszát :-)

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérjük a képet :)
2017. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
próbálkozom...de nem akar összejönni
2017. máj. 12. 22:04
 3/16 A kérdező kommentje:
2017. máj. 12. 22:06
 4/16 A kérdező kommentje:
2017. máj. 12. 22:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy képen alig látom...viszont élőben nem kell mereszteni a szemem, mert simán látni, keresgélni sem kell, megcsináltam őket negatívba, azon is kivehető, szóval nem tudom. A hasam akkora, mint egy 4 hónapos terhesnek, de ez nálam pms tünet is, a mellem nem fáj, pedig az már ilyenkor szokott. Igen tudom, h nem szabadna tesztelni még ilyenkor, de ha pozi, futnom kell utroért...
2017. máj. 12. 22:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez meg barmi lehet. Nekem is ilyenek voltak a tesztjeim, és csak ciszták voltak bennem baba helyett. De nalad meg lehet terhesség. :)
2017. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A clear blue-n mintha látnám ... Csak kérdés hogy időn belül jott e ki a csik ... Mert 15 perc utan az is hajlamos száradasi csikosodni! Az xepilre sajnos azt mondom hogy nega. latom hogy mire gondolsz ... De az xepil nem jo teszt ! Sajnos ha negatív akkor is hajlamos időn belül kijönni egy halvany második színes csik ! Tesztelj holnap szerintem ! Es en a facellet javaslom mert az megfizethető erre a korai tesztelgetesre ! A cb drága ! Azt akkor jo csinalni ha mar késik egy ket napja ! Es utana eltenni emlékbe azt a szép keresztet ! 😍


Facelle egyébként a legérzékenyebb teszt ezek közül !

2017. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A Clearblue-n, ahogy felszívta már látszódott, csak halványan és nem lett erős, meg is lepődtem, hogy egyből látszódott. Nem élem bele magam, miután volt 2 missed abom, 2 éve. Múlt hónapban is voltak halvány tesztjeim, késett is, aztán barnáztam és megjött. Soha nem barnáztam, csak a vetéléseimnél...most is csak várok, egyenlőre hétfőnél előbb, nem hiszem, hogy tesztelek.
2017. máj. 12. 22:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez az esti Facelle, de ez full nega, vagy szellemcsíkos, passz [link]
2017. máj. 12. 23:09
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Hatos vagyok. Ezen is latom nagyon halványan, kérdés, hogy mi lesz ebből. Nekem is egyből kijött a CB-n a masodik csik, pont ilyen halványan es ne volt baba (UH is volt, hcg vérből de semmi). Meg is lepődtem, mert mindenki ahyon dicsérte ezt a tesztet. Az xepil pedig mindig szellemcsikos lett nekem is. De ha ilyen halvanyak a tesztek, nincs értelme este tesztelni. En anhelyedben vagy várnék 3-4 napot a következő teszttel, vagy kérnék egy vérvételt (hcg). Ha úgy érzed terhes vagy, talan célszerűbb is a vérvétel, hogy ha baba van, mielőbb tudjon róla a dokid is a missed ab. után. Az eredmény pedig egy nap alatt megvan.
2017. máj. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!