Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk. Megjött, bár...

Nem védekeztünk. Megjött, bár kicsit kevesebb vérzéssel mint máskor. Ha piros vér volt, nem lehet terhes, ugye?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg hogy mikor voltatok egyutt. a masik ha piros nem valoszinu a terhesseg de tudnank tippet adni ha leirnad hogy normalis a ciklusod vagy nem, hany eves vagy, hany napig mensizel altalaba es most hany napig volt meg :)
2017. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok.mindig hajszál pontosan 30 napra jön meg.15dik ciklusnapon sem védekeztünk, meg előtte sem.5napos szokott lenni a menzeszem,most2-3 nap volt.előtte mindig barnázok 2-3 napig mire megjön.
2017. máj. 15. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap fájdogált kicsit a hasam,de ma már nem.pedig már 3 napja elmúlt a menzim.de más tünetem nincs,szerintem nem vagyok terhes.meg hátrahajló méhem van,ami miatt nehezenbb teherbeesnem.
2017. máj. 15. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet az a tuti ;)
2017. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most csináltam tesztet. Negatív 😭
2017. máj. 22. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!