Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 16 nappal...

Együttlét után 16 nappal érdemes már este is tesztelni?

Figyelt kérdés
A menzesz most nem mérvadó, mert esemény utáni tablettát kellett bevennem. Szeretném ellenőrizni, hogy valóban hatott-e. Esti vizeletből kimutatná már?
2017. máj. 15. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj reggelig ha biztosra akarsz menni bár az esemény utáni nagyon megbízható.
2017. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább várd meg a reggelt
2017. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel egészségügyileg most nem biztos, hogy alkalmas lennék egy terhesség kihordására, nagyon aggaszt a dolog.


Amikor terhes voltam, csak egy tesztet vettem, pozitív lett, többet nem teszteltem.


Most viszont szorongok, hogy nehogy pozitív legyen és egy maroknyi tesztet felvásároltam a drogériában...

Ilyen esetben mennyi idővel az együttlét után mutat biztos eredményt a teszt?

2017. máj. 15. 22:28
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Köszi, bár a betegtájékoztatón levő 85%-os megbízhatósági mutató annyira nem nyugtatott meg.

2017. máj. 15. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A ma esténél még a ma reggel is jobb lett volna, várd meg a holnap reggelt, az a biztos.

De ne aggódj, ha bevetted a tablettát, biztos nem lesz baj. Minél előbb vetted be a 72 órán belül, annál nagyobb az esélye, hogy hatott.

2017. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
esti vizeletbol nem 100% os plane hogy irtad a teszt 85%megbizhato. a reggeli elso vizeletben van a legtobb hcg hormon es azert se jo este mert nap kozbe eszel iszol igy estere nem valoszinu hogy egy ilyen teszt ha terhes is vagy pozitivat mutatna
2017. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
no, mi lett? teszteltél?
2017. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!