Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amíg nem megyek orvoshoz...

Amíg nem megyek orvoshoz addig ne is jelentsem be a főnöknek hogy terhes vagyok? Üzletben dolgozók, sok ember van, stresszes .

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Miért ott is akarod rögtön hagyni?

Műhiszti. Bolti eladó, mint stresszes állás... röhej.

2017. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért mit vársz a bejelentestől? Attól még dolgoznod kell, ha nem ír ki doki táppenzre. Vagy szerinted azt fogja mondani a főnök, hogy akkor ne dolgozz, de ő ad fizetést? Nem is tudom, hogyan jutott eszedbe, hogy egy pozitív teszt után bejelentsd.
2017. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azert hogy nehogy elveszitsem ujra a babam :(
2017. máj. 20. 19:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges. 8 hetesen mentem először nőgyógyászhoz, 9 hetes voltam mikor a védőnő kiállította a kiskönyvet.

11.héten szóltam a főnökömnek, megmutattam a kiskönyvet is. Csak hogy tudjon róla, nem azért mert táppénzre akartam menni, mert "annyira stresszes".


Viszont, én is üzletben dolgoztam, mint eladó. És szerintem végig dolgoztam volna, ha a nőgyógyászom nem mondja, hogy holnaptól nem dolgozhatok. Sajnos vérezgetni kezdtem a 12.hét után, 1-2 alkalommal, mert a lepény teljesen fedte a méhszájat, és feküdnöm kellett a nap nagyrészében. És ezt 10 órában, álló munka mellett nem tudtam volna megtenni nyilván.

2017. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Már megint micsoda bunkó válaszadók....Szóval míg nem voltál orvosnál szerintem addig ne jelentsd be.A doki majd megnézi a babát és ki fog kérdezni és ha úgy látja (pláne akkor ha már veszítettél el babát) akkor ki fog írni valószínűleg táppénzre és veszélyeztetett terhes leszel.Vigyázz magatokra, ne foglalkozz senkivel csak a Te és a baba egészsége legyen a legfontosabb.Minden jót kívánok!!
2017. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ertem , csak en nem csak nappal dolgozok ,ez a gond , es legalabb a programom maskepp csinalna :D en is varok meg , nem megyek dokihoz , inkabb meglepit kapjak , mind varjak :)
2017. máj. 20. 19:26
 7/14 A kérdező kommentje:
koszonom 5 os :D puszi ~
2017. máj. 20. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
De ha volt vetélesed, akkor csak megkérdezted az orvost, hogy mit csinálj, ha pozitív a teszt. Kell-e azonnal progeszteron vagy nem amiatt történt a vetélés. Kell-e pihenned vagy sem. Mi félinformációk alapján nem tudunk segíteni és orvosok sem vagyunk.
2017. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
en duphastont szedtem , de nem mondta folytassam ha pozi a teszt , szoval nem tudom pontosan , de most minden rendben van ahogy latom
2017. máj. 20. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Minimum a szívhangot megvárnám.
2017. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!