Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt lenne?...

Halvány pozitív teszt lenne? Expect

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma volt a nem várt menstruációm napja. Nem is jött meg eddig, viszont elkezdtem görcsölni este kicsit, így a féltve tartogatott tesztemet elvégeztem, mondván, ha holnapra megjön, úgysem hiányozna... Viszont elég határozott halvány csíkom lett a teszt ablakban, élőben egyértelműen kivehető volt ahogy szívta fel a vizeletet, és száradás után is rajta maradt. Megmutatom mindjárt, hátha Ti is látjátok.?!

Most szerintetek elindulhatott valami, és nem ágyazódott be teljesen, vagy normális lenne, hogy nem várt napján, nem jött meg, de görcsölök? ( 1-2 órája folytonos tompa görcs)

Nem tudom mit higyjek, ilyen helyzetben még nem voltam...


[link]


2017. máj. 20. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem egyértelműen halvány pozitív még. holnap kellett volna tesztelned, reggeli elsővel.
2017. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ezen sajnos semmit nem látok. Pár nap múlva, reggel próbálkozz újra!
2017. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tény és való, hogy így képen nem látszik. Élőben azért jobban, de mindenképpen tesztelek jövő héten, persze ha nem jön meg addig. Nagyon bízom benne, hogy nem fog.
2017. máj. 20. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis este volt, miért nem vártál a reggeli vizeletig? Tesztelj holnap reggel, ha ma már megvolt az első wc.
2017. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció szerű görcs természetes. Tesztelj holnap reggel.
2017. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mi lesz,ugyanilyet teszteltem ma délután!:)

Szurkolok!:)

2017. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lett belőle baba? Nekem is ilyen halvány ugyanez a teszt. Tegnap is és ma is
2017. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem lett, május 23.án megjött az utolsó menzeszem. Azóta viszont 18 hetes vagyok a kislányommal!

🙂

2017. szept. 26. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!