Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz ovulációm?

Mikor lesz ovulációm?

Figyelt kérdés
A hónap elején hagtam abba a fogazmzásgátló szedését, 7.-én kezdődött az utolsó megvonásos vérzésem, tehát elvileg most a 16. napon vagyok. 5 napja csinálok ovulációs teszteket, eddig mind negatív volt, a tegnapin volt csak egy alig látható második csík. Azt hittem hogy mára erősebb lesz, de megint nem látszott semmi, viszont most estére meg tojásfehérjés nyákom lett. Úgyhogy most fogalmam sincs hogy lesz e egyáltalán ovulációm, és ha lesz mikor.

2017. máj. 22. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is normalis ha most ebben a hónapban nem lenne. De miota tesztelsz? Nem lehet h elotte volt? Bár nyákból ítélve azt mondanám hogy nemsokára lesz, nekem is ma volt de ilyenkor az ovutesztem még negativ szval ne add fel es legyetek együtt ,2 naponta akkor elkapjátok ha lehet!


Én most vagyok veteles utan a 18.ciklusnapon vagyok es csak ma volt nyák.. gondolom helyrekell álljon a szervezetem. Mert előtte 16.ciklusnapon volt tüszorepedesem! Ahogy nekedis necces bekell álljanak a hormonok ne aggódj és egy jó tipp amit kár h én kesobn kaptam.. E-vitamin!!! Napi 200mg nagyon sokat segit a beágyazódásban és vastagítja a méhnyálkahártyát

2017. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első hónapban nekem 40 napra jött meg. És egész a végén volt ovum a 31 napon két tüszővel. Pont előtte jártam orvosnál. Van hogy a szervezet túlkompenzál és van hogy idő mire beindul.

Nekünk három hónapot mondtak, hogy addig várjunk az a tuti.

Most jött meg épp tegnap így ez a harmadik próbálkozós ciklus lesz.

Drukkolok nektek!

2017. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!