Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, de negatív a teszt?

Késik, de negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A férjemmel babát szeretnénk, most kezdtünk el próbálkozni, ciklusaim pontosak, most négy napja késik.

Tesztek eddig negatívok lettek, ma reggeli ilyen :


[link]


Négy nap késésnél már erősnek kell lennie, ha baba lenne a dologban igaz?

Utolsó együttlét pontosan 13 napja volt, de nekem 25 naposak a ciklusaim rendszeresen,tehát már késik.


Megköszönném, ha írnátok tapasztalatokat, késés után lehetséges - e, hogy ennyire későn változna át mégis pozitívvá?


2017. máj. 23. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok,de nekem még csak 1 napot késik és 24-25 naposak a ciklusaim nekem is! Kivancsi vagyok a tobbiek valaszara!

2x teszteltem en is negativat mar! :(

2017. máj. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 26-27 naposak a ciklusaim, most 31 napos volt (32. napon jött meg). Mondjuk számítottam rá mert az ovum sokkal később volt és a luteális fázisom 13 nap, most is annyi volt.

Lehet neked is emiatt késik. Esetleg tudod mikor volt ovud?

Egyébként nem kell hogy erős csík legyen, mert mint említettem ha később volt ovu akkor még csak nagyon pici. Két naponta tesztelj amíg nem jön meg, de ha egy hét múlva semmi én elmennék a dokihoz.

2017. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 25 napos ciklusaim voltak, 13. napon peteéréssel, és csak a 29. napon lett pozitív a teszt. Viszont már a 24-25-től 37,1 volt a hőm egész nap (ébredéskor is), innen tudtam, hogy sikerült.
2017. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!