Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem esik le a hőm menstruáció után sem?

Figyelt kérdés

Több éve hőmérőzök, két gyermekem van és volt egy elhalt terhességem decemberben.


Kizárólag terhességkor maradt fent a hőm eddig.


Mostanában viszont elég kusza lett a ciklusom, van hogy pár napot késik van hogy pár nappal előbb jön meg és van, hogy pecsétel már egy héttel menstruáció előtt pedig a hőm 37.0 körül van mindig peteérés után egészen a mensi 2-3. napjáig.


Két hónapja próbálkozunk újra, most 3 nappal hamarabb jött meg és a szokásosnál is erősebb volt a menstruációm viszont a hőm nem esett le csak a 6. napon egy picit 36.7-re majd 36.6-ra és most a 8. napon már megint 37.0... nem tudom mire vélni, beteg nem vagyok.


Ha az erős mensi egy kémiai terhesség megszakadása lett volna, akkor is le kéne esnie a hőnek.


Azért teszem fel ezt a kérdést mert nem találtam ilyen példát a neten. Nem tudom, hogy egy ilyen tünettel forduljak-e orvoshoz...


Köszönöm!



2017. máj. 23. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Görbéd nincs, azt könnyebb lenne értelmeni?
2017. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudom, hogy tudnám megosztani a görbéimet, a mobilomon vezetem. De a lényeg tényleg annyi, hogy tankönyvi görbéim voltak és most fent maradt, mintha terhes lennék, de nagyon erős menstruációm volt mindeközben és azóta sem ment le a hőm.(37.0-37.2)


De azért nagyon köszönöm, hogy próbáltál segíteni! :)

2017. máj. 23. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem vetéés utáni ciklusban csinálta ezt, de csak egyszer. Vmi ösztrogén-progeszteron egyensúly gebasz lehet. Meg persze terhes is lehetnél, de nem tudom túl lehet élni ennyi vérzést. :-(
2017. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor lehetett kémiai terhesség megszakadása is akár. Ezért nem is csináltam tesztet, nehogy azt mutassa még. Majd ha 10 nap után is fent marad, akkor a biztonság kedvéért. De nem érzem magam terhesnek. Egyébként a harmadik terhességemnél nem maradt ki az első menstruációm, de sokkal gyengébb volt a szokásosnál és utána kezdődtek a tipikus tünetek. Sajnos missed ab lett a vége, úgyhogy nem szeretnék még egy vérzéssel kezdődő terhességet, nem bíznék benne, hogy megmarad.


Köszi!

2017. máj. 24. 08:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet. Negatív. A hőm 37.2 ma is... ciklus 11. napján vagyok.
2017. máj. 26. 14:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ebben a ciklusban már nem is eshetek teherbe? :(
2017. máj. 26. 14:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek foglalkozna vele az orvos, ha elmennék? Vagy várjak egy ciklust? Először fordult elő ilyen. Köszi!
2017. máj. 27. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Várj még egyet!
2017. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vártam volna de ebben a ciklusban terhes lettem... ki érti ezt? :) Ennyit a hőgörbéről az egész ciklusban 37 volt a hőm... érdekes, de örülök nagyon. Csak nagyon félek is egy újabb vetéléstől.
2017. jún. 13. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-) Én nézetnék iziben egy tsh-t, mert ez a hő dolog nem ok.
2017. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!