Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzés mensi...

Mindjárt megjön érzés mensi előtt?!

Figyelt kérdés

Ma reggelre kellett volna megjönnie, még nincs vége a napnak de már nagyon izgulok, mikor teszteljek?

Mielőtt megjön szoktam érezni, hogy görcsöl a hasam és feszül a mellem előtte 1-2 nappal, most már 1 hete ezt érzem, van esély arra hogy baba van?

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2017. máj. 23. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, nekem éppen ilyen erősebb, hosszabb premenstruációs tüneteim voltak mikor teherbe estem, de az is lehet, hogy meg fog jönni.
2017. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, akkor várok még 😊 remélem baba van.
2017. máj. 23. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már rég túl vagyok a tesztelésen és nem izgulok feleslegesen. Persze én már tudom, hogy nekem hamar kimutatható :-)
2017. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, reggelig ha nem jön meg akkor tesztelek 😊
2017. máj. 23. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ma kellett volna megjonnie,eddig hal isten kesik! :) reggel tesztelek! :) irj h neked mi volt!!!!! :)
2017. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen, szurkolok neked, Írd majd meg Te is 😉
2017. máj. 23. 19:17
 7/8 anonim válasza:
Na baba?🙊🙊🙊
2017. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


Még mindig nem jött meg, de a teszt reggel negatív volt, bízom benne :*

2017. máj. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!