Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo negatív facelle teszt...

12. dpo negatív facelle teszt már biztos nem sikerült az inszem?

Figyelt kérdés

14. dpo-n kell tesztelnem, de nem bírtam ki, és el is keseredtem rendesen.

Igazából nem is érzek semmit sem. Csak annyit, mintha fel lennék fázva.



2017. máj. 24. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Most oszinten: ha 14-et ajanlottak, szerinted miert?

Hat azert, mert elotte korai, azaz nem mutatna valosat.


Teljesen felesleges volt a korabbi teszt es a kerdes is mert mindenki ezt fogja valaszolni.

2017. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nagyon sokmindenkinél már 12. dpo reggelén pozi teszt. És igen, türelmetlen vagyok, mert már évek óta várjuk a babát, és az inszemináció óta már számoltuk a napokat, hogy mikor lehetne végre tesztelni.


Következő inszemnél biztos nem fogok előre tesztelni, de nekem még sohasem sikerült még egy kémiai terhességet sem összehoznom, és emiatt is kíváncsi voltam, lesz-e legalább egy halványka csíkocska.

2017. máj. 24. 11:46
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

A kisfiammal csak a 15. Dpo-n lett nagyon halvány pozitív a Facelle. Előtte még egy-két nappal is negatív lett volna, nem hárommal. Teljesen fölösleges előbb tesztelni, HA nem tudod kezelni az esetleges negatív eredményt.


Hasonló példa, mostani terhességemben 11 hetesen kipróbáltam a szívhangfigyelőt, hátha találok valamit - van, aki már ilyenkor megtalálja a babát. Hát nem találtam. De nem estem kétségbe, mert tudtam, hogy még nem KELL

2017. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Az hogy sokaknak minor pozitiv tokmindegy mert minden szervezet mas, konyorgom....ennyi erovel sokaknak meg egy het mensi keses utan lesz csak egyaltalan halvany pozitiv!

14-et mondtak tesztelesre (gondolom doki), akko elotte felesleges volt tesztelni. Akkor is, ha a szomszednak ekkor mar pozitiv lett..

2017. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

#3-as vagyok, véletlenül elküldte.


Szóval te is tudod az eszeddel pontosan, hogy semmit nem kell mutatnia a tesztnek. Azt is tudod, hogy van, akinek több nap késéssel mutat csak valamit. Mégis előre sajnálod magad teljesen fölöslegesen. Türelem! Nyugi! 😊

2017. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor ha pénteken, ami a 14. dpo, reggel tesztelek, és esetleg negatív, akkor érdemes még várni egy napot, mielőtt abbahagyom a gyógyszert?
2017. máj. 24. 11:58
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, az eszem tudja, hogy fölösleges, de annyira várjuk már a babát, és hát egyszerűen nem bírtam magammal - persze csalódás lett a vége, mint minden ciklusnal :(


Az biztos, hogy ha pénteken nem lesz pozitív a teszt, a következő inszemre jól felszívom magam lelkileg, és nem fogok előbb tesztelni.

2017. máj. 24. 12:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány nappal tovább szedném. Sokkal nem, mert akkor csak tolja ki fölöslegesen a vérzést a progeszteron (gondolom arról beszélünk). De 1-2 napot azért adnék.
2017. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, progeszteront kell szednem napi 3x.
2017. máj. 24. 12:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia én sem tudtam kivárni . Nekem 15 dpon lett pozi! 13dpo es 14 is negativ volt. 25 os teszt.
2017. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!