Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem terhes vagyok?!

Azt hiszem terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
Egy honapja nem jött meg, 5 éve vagyok együtt a párommal és nem használtunk eddig soha sem ovszert csak kihuzta... Nem tudom, hogy mikortól csinálhatom a tesztet és jó lenne ha adnátok valami tanácsot.Nincs e valami módszer, hogy biztos nem e késik?
2017. máj. 25. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Anyuka leszel, mi ezzel a baj?
2017. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ramone ***** válasza:
57%
Még kettő mellé és jöhet a CSOK
2017. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

5 éve?

Ha 5 éve vagytok együtt akkor ezzel mi a baj?

2017. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha már 1 hónapja késik akkor már akármikor tesztelhetsz.

Ne halasztgasd sokáig. Orvoshoz is kell menned.

Próbáld belőni mikor kezdődött utolsó menstruációd mert kérdezni fogja.

2017. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Gratula!:))) 5 ev probalkozas utan vegre osszejott! Sajna, sokaknak kell ennyit varniuk, es nehezen birja a kapcsolat a gyermektelenseget, de ti remelem, vegre nem fogtok kozejuk tartozni:). Sok boldogsagot a babahoz!
2017. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
1 hónapja nem voét annxi eszed ,hogy tesztelj vagy elmenj orvoshoz??!
2017. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elöfordult már, hogy késett ezért jöttem ide tanácsért.
2017. máj. 25. 17:30
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
A megszakitásos szex nem védekezés. Előbb vagy utóbb be csúszik a baba. Ha nem akartok még gyereket akkor Védekezzetek normálisan. Ha meg Nem gond a baba akkor csinálj tesztet menj Nőgyógyászhoz
2017. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

"A megszakitásos szex nem védekezés. Előbb vagy utóbb be csúszik a baba. Ha nem akartok még gyereket akkor Védekezzetek normálisan"


Ezt azok a nőgyógyászok/kollégák súlykolják az emberekbe, akik szerződésben állnak bizonyos cégekkel, és érdekükben áll, hogy te is fertőzd a szervezeted.

Egy stabil kapcsolatban a megszakításos védekezés is pont ugyan olyan védekezé, csak némileg magasabb a kockázata mint a többinek. (egyébként nem sokkal, olvass utána).

Nyilván kell hozzá egy jókora bizalom, és önmegtartóztatás, mivel sokan félreértelmezik a védekezés ezen formáját.

Nem az ejakuláció kezdetén kell kiszállni...

2017. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

4. Vagyok

Nyugodtan tesztelhetsz már. Tudnod kell mi a helyzet mert ha nem terhesség akkor hormon vagy esetleg más probléma lehet, amit kezelni kell.

...s nem utolsó sorban, egy döntést kell hoznod/hoznotok.

2017. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!