Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba/beágyazódás, teszt...

Lehet baba/beágyazódás, teszt kimutatja már?

Figyelt kérdés
Május elsejétől hetedikéig tartott a mensim,12-én voltunk együtt a párommal,már pár napja(2-3)furán érzem magam,néha görcsölgetek,és olyan volt minth meg akarna jönni. Ma délelőtt óta barnázás. Lehet beágyazódás? Ha holnap tesztelek,kimutatja már?

2017. máj. 25. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

50-50

Lehet h még nem..

2017. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várd meg, hogy megjön-e a vérzésed és ha nem, akkor utána tesztelj. Előbb teljesen felesleges. Mert vagy kimutatja vagy nem.

Ha negatív a teszt, attól még lehetsz terhes, mert lehet csak ilyen korán nem mutatja, akkor meg mire mentél a teszteléssel.

Ha meg megvárod, hogy késsen, akkor meg már lesz annyi hcg a szervezetedben, hogy reggeli vizeletből legalább halványan pozitív legyen.

2017. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? 26? 42? At gondolom nem tudjuk, mikor ovuláltál. Mert akkor lennénk igazán okosak.
2017. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
30 napos ciklus,16-án volt peteérésem,szóval a 12-e termékeny nap volt. Megszakítással voltunk együtt. Tudom,előváladék..mindenhol olvasom hogy kicsi az esélye,de olyan érzésem van,mint ha terhes lennék. Nem volt még ilyenem,ma délelőtt kezdtem el barnázni,gyengén,szurkál az alhasam. Jövő hét csütörtökön kellene megjönnie. De barnázáson kívül semmi.
2017. máj. 25. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj...várd meg amíg késik...utána tesztelj. Úgysem tehetsz per pillanat semmit...se érte se ellene
2017. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!