Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közösülés utáni 27-28. órában...

Sammy1203 kérdése:

Közösülés utáni 27-28. órában vettem be esemény utáni tablettát, a ciklusom 19. vagy 20. napján. Jelenleg hüvelygomba-fertőzéssel kezelnek. Kezdjek aggódni a késés miatt, vagy a gyógyszerszedés miatt is késhet?

Figyelt kérdés
Alapból később szokott megjönni,31-32 napra, és most tartok a 34-en. A tabletta bevétele óta kicsit fáj a hasam bal oldala, szurkál, és a bal mellem is fáj.

2017. máj. 25. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztató minek van? Benne van!
2017. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba megkuszálja a ciklust elég rendesen. Ne csodálkozz ha hónapokig össze vissza menstruálsz vagy megse jön . Félévente csak 1x lehet használni azaz 1 évben 2 x Legközelebb óvatosabban
2017. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Ez most komoly??? Gombás a p... és gumi nélkül kefélsz? Igényesek vagytok nagyon!
2017. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most használtam először, mellesleg vagy a gumi volt a hibás, vagy a partnerem.

A gyószerek tájékoztatójában nem szokásom megbízni, mert sokszor ráfáztam már, ha csak azokra hagyatkoztam.


Harmadik, arra is gondolhatnál, hogy a tünetek jelentkezése előtt történt az aktus. Nyilvánvaló, hogy amennyiben tudok róla, fertőző betegséggel nem élek nemi életet.

2017. máj. 25. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig sokkal jobb lenne, ha a "gyószerek" betegtájékoztatóját magadévá tennéd, mert sokkal körültekintőbbek, mint az itteni emberek... sőt, sokkal hozzáértőbb emberek is írják őket, mint akik itt a válaszokat.


Amúgy meg ha "kezelnek", tegyük fel, orvos, akkor ő mit mond?

2017. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi is kisülhet. Azért majd írj, hogy mi lett!
2017. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!