Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Majus.1-en...

Terhes lehetek? Majus.1-en egyutt voltam a parommAL. ES PHARMATEX huvelykupot hasznaltunk minden vedekezes nelkul. Par nao mulva volt kis enyhe fertozesem. Antibiotikumot szedtem ra.

Figyelt kérdés
Lenyeg, hogy csutortokre kellett volna megjonnie.. Felraktam egy tampont hatha.. Par ora elteltevel kihuztam es csak halvany rozsaszines nyalkas vmi volt rajta.. Tegnap is eljatszottam ezt, kissebb mennyisegben megint halvany nyalkas rozsaszines vmi volt.. Menszi gorcseim meg vannak neha, 28 naposak a sziklusaim, pontosan szokott megjonni, azota csak tegnap elott voltam egyutt a parommal, azt hittem biztos a pharmatex kuptol lett vmi, ezert szuneteltettem. Antibiotikumtol is keshet,? Vagy terhesseg is lehet? Utana olvastAm a pharmatex utanes nem írtak róla jókat.. Esetleg teherbeestem? Valakinek volt hasonló verezgetese mikor teherbeesett??

2017. máj. 27. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Elég sok pharma-baba született mostanság... esélyes igen. Nem a legjobb védekezési mód..
2017. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én a fertőzésre és a gyógyszerre tippelek.
2017. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
sztem meg fog jönni, de azért a Pharmaval vigyazzatok. 23h pharmas kismama vagyok, mi elbénáztuk na, de nagyon örülünk... :D
2017. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvas utána a pharmatex baby kifejezésnek ez a pharmatex csak megszakitásos szexhez találták kihogy az esetleges elöváladékban lévő spermákat a spermicid elpusztítsa de nem egy egész ejakulátumot.
2017. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát remelem, hogy nincs semmi.. En meg varnek a baba dologgal.. Csak egyszer hasznaltuk, azóta nem... Lehet eleg volt egyszer ks, hogy baba legyen.. :(
2017. máj. 27. 11:27
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha megfelelően használtátok, akkor nincs gond a pharmatex-szel. Mi 9 éve használjuk és csak akkor lett baba, amikor mi is akartuk és nem használtuk. Igaz nekem csak a lágy hüvelykapszula jött be.

DE lehet pl a fertőzéstől vagy éppen a pharmatextől is, mert lehet valamelyik összetevő neked nem jó. Mint írtam nekem is csak a lágy hüvelykapszula jött be, a tabletta annyira szárított pl, hogy attól lett ilyen pici "véres" folyásom. A sima kúp ill. a krém az nekem nagyon folyós volt.

2017. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az antibiotikumtól 2 hetet csúszott a mensim.
2017. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megjott amugy 2 nap kesessel, pecseteltem 2 napig, aztaň megindult eleg erosen, 4 napig tartott utana barnaztam 2 napig, faj a mellem bevan duzzadva, nagyon faradt vagyok, neha hanyingerem van... Lehetek meg is terhes, ha megjott??
2017. jún. 6. 13:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Hasam is nagyon gorcsol..., szurkal....
2017. jún. 6. 13:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Terhesseg alatt,a terhes nok nem vereznek!

Ha igen,akkor ott baj van,vagy nagyon ritka esetben van csak terhesseg mellett verzes!

Nem vagy terhes!

Ennyi esszel,ne is legyel meg egy darabig! Ha nem akarsz gyereket,akkor ovszer,fog.gatlo,pesszarium!

Mert igy,evvel a kuppocskaval elobb utobb osszejon a gyerek!

2017. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!