Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23. napon 40.4 nmol a progeszt...

23. napon 40.4 nmol a progeszteron, késik de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
31 napos ciklusaim vannak, most vagyok a 33. napon. A vérvétel a 23. napon történt, ez az eredmény jónak számít? Két napja teszteltem de negatív lett. Lehet ebből még terhesség? Ha nem akkor mitől késhet ha volt peteérésem?

2017. máj. 27. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj még egyet!
2017. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemlehet hogy késöbb volt ovud?Sokminden okozhatja sajnos,a progreszteron tènyleg jo biztosan volt ovuláciod.Tesztelj 2 nap mulva ha addigsem jön meg.Sok sikert.
2017. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul tudom de nem ovuláció után 5-7 nappal emelkedik meg a progeszteron? Azért nézik rá 7 nappal. Vagy nem? 17-én vettek vért az már 10 napja volt, ha mondjuk csúszott is két napot az ovu akkor is már a 15. napon vagyok. Hasam görcsöl, húzódik és szúrkál. Hát nem tudom. Holnap tesztelek még egyet csak már nagyon utálom a negatív teszteket 😕
2017. máj. 27. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az eredmány csak azt mutatja, hogy megtörtént az ovuláció. Korai terhességet nem tud a progeszteron szint a ciklus 23. napján kimutatni.
2017. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!