Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben már kizárhato...

Ebben az esetben már kizárhatom a terhességet, jól gondolom?!

Figyelt kérdés

Tehát 3.-án kiszakadt a gumi, eseményutánit nem vettem be (ne menjünk bele miért, most nem ez a lényeg), 9 és 16.-a kellett volna megjönnie, habár eléggé rendszertelen a ciklusom, de kb. Már 27.-e és még mindig semmi, a mellfeszülésen kívül. 25.-én végeztem egy clearblue tesztet ami negatív lett... úgy tudom ez eléggé megbízható, az aktus utáni 24. napon meg pláne.


Várjak még vagy kérjek időpontot nődokihoz?


Köszönöm a segítőkész kommenteket.


2017. máj. 27. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kiszakadt a gumi, pontosan mit jelent? Észrevettétek rögtön, vagy esetleg csak akkor, miután a párod már elment benned?

Én azért egy teszt alapján nem zárnám ki teljes magabiztossággal a terhességet, de ha azt mondjuk, hogy nem vagy terhes, akkor is kérjél időpontot a nődokihoz, ugyanis a terhességnél sokkal nagyobb problémák is lehetnek a szervezetedben, amiért nem jön meg.

2017. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez már a második teszt volt egyébként, előtte egy héttel is csináltam egy xepileset és az is negatív lett.


Vélhetően a végén szakadt el, de nem tudjuk ezt pontosan, viszont egyébként is valamiért pont úgy jött ki hogy mikor elélvezett ki is húzta tehát nem teljesen bennem ment el.

2017. máj. 27. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben azért feltételezhetően nem vagy terhes. Viszont akkor más oka lesz annak, hogy nem jön meg már ilyen hosszú ideje. Lehet a terhességtől való félelem okozta stressz miatt, vagy valamilyen más, nőgyógyászati jellegű probléma is lehet a háttérben.
2017. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem gondoltál még arra, hogy fogamzásgátló tablettát szedj? A rendszertelen ciklusodra jó.
2017. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy januárban hagytam abba 2 év után, aztán 2 hónapja döntöttem úgy hogy mégis szeretném szedni (tudom, nem túl egészséges ez a kihagyás), már meg is vettem a tabit de mivel még nem jött meg nem tudtam elkezdeni.
2017. máj. 27. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló abbahagyása utáni hónapban nagyobb az esély a teherbeesésre, mint alapból. De ha két teszt is negatív lett én nem gyanakodnék terhességre, de esetleg csinálj még egyet. Másrészt mindenképp ajánlanám a nőgyógyászt, lehet, hogy PCOS-es vagy, egyik tünete a rendszertelen ciklus. Olvass utána, ha emellé van még egy tüneted akkor majdnem biztos a diagnózis. Minden ötödik nőnek PCOS-e van, de sokan nem is tudnak róla. Ha viszont az van, ne hagyd magad lerázni fogamzásgátlóval, mert csak ront a helyzeten. Keress fel egy jó endokrinológust.
2017. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!