Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. napja nem jött meg, reggel...

4. napja nem jött meg, reggel teszteltem sajnos negatívat. Cisztám lehet? Eddig mindig napra pontosan megjött.

Figyelt kérdés
Első terhesséhemnél nem vàrt napjàn pecsételő vérzésem volt, de pozitív teszt. Màdodiknàl nem vàrt nspjàn nem jött meg, pozitív teszt... Most meg nem értem mi van...
2017. máj. 27. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Négy nap még nem a világvége. A női szervezet nem lehet mindig óramű pontosságú, tehát ennyi késés bőven beleférhet, még egy egészséges embernél is.

Nem kell egyből rosszra gondolni. Akár a stressz is okozhatja.


Az én menzeszem is pontos szokott lenni, de van mikor 4-5 nappal előbb- vagy később jön. A nőgyógyászom szerint + / - 2 hét még teljesen normális.

Természetesen ha aggódsz, akkor jobb elmenni orvoshoz, és nem várni.

2017. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aggódok, hogy a teszt negatív lett.
2017. máj. 27. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pl később volt peteérésed, simán lehet, hogy még nem mutatja ki. Nekem holnap nem kéne megjönnie, és sehol semmi, viszont félek holnap tesztelni, pofára ne essek....
2017. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem pozitívat tesztelsz. Nagyon drukkolok, majd írj. :) én is tesztelek nemsokàra, csak még visszahúz sz àgy.
2017. máj. 28. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
a cisztának az a tünete hogy menstruálsz de jo pár napig mint kéne. én max 6 napig mensizek és a ciszta miatt 13 napig elhuzodott.
2017. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyhogy nyugi nem ciszta :)
2017. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy :-) jó lenne ha baba lenne :)
2017. máj. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!