Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki védekezés...

Van itt olyan aki védekezés mellett lett terhes?

Figyelt kérdés

Annyi posztot látok abortuszos kategórában, hogy "védekezés mellett lett terhes". Most én vagyok a hülye vagy mi, de ezt én nem értem.


Elhiszem, hogy a gumi kiszakadhat, bár nem tudom hogy vagytok vele, de én szex közben azért ránézek párszor, hogy rendben van-e és volt már, hogy nem, szóval még időben elkaptam. Aztán ott vannak azok akik fogamzásgátló mellett lesznek terhesek. Már bocsi de ha rendesen szeded, órára pontosan, és megnézed, hogy mellette mit lehet szedni még és mindent betartasz, hogy a francba tudsz terhes lenni, ha meg szar a fogamzásgátló, nem kellene lecserélni? A megszakításosokról inkább ne is beszéljük.


A csapból is az folyik, hogy hogyan kell rendesen védekezni. Akkor miért ennyire nehéz ezt megtenni. Nem tudom komolyan venni azokat akik nem képesek a védekezést komolyan venni.


(ez a kérdés főleg a fiataloknak szól)



2017. máj. 28. 15:17
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*Már mint azokat nem tudom komolyan venni akik felelősnek tartják magukat de még sem tudják, hogy kell rendesen védekezni.
2017. máj. 28. 15:19
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem miért csak a fiataloknak szól?

Korosabbak is szoktak felelőtlenek lenni.

Egyik ismerősöm így lett terhes.kicsit nem figyel és ott a "baj"(kinek mi)

2017. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy vannak balesetek, de ez a mondtak hogy:

"Védekezés mellett lettem terhes" kiborít.

Ha védekezel nem lehetsz terhes..


"Volt bérletem de megbüntettek"

lehet, hogy nem lejárt bérletet kellett volna felmutatnod


"Nem követtem el szabálysértést de megbírságolt a rendőr"

Lehet nem kellett volna innod vezetés előtt

2017. máj. 28. 15:27
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Kedvencem a "véletlen teherbe estem" kifejezés! Sosem fogom épp ésszel felfogni, hogy lehet teherbe esni véletlen. Aki nem akar gyereket semmiképp az tesz is ellene hogy biztos ne legyen az, aki meg nem bánja ha terhes lesz az meg lesz.arja ezt az egész védekezősdit, aztán ha sikerül meg sipákol hogy terhes lett VÉLETLEN,tiszta vicc az egész!
2017. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért a valóságtól messze áll az amit az itteni abortuszosok előadnak. Itt napi szinten minimum kettő megy abortuszra úgy hogy ő" megfelelően védekezett" a való életben, pedig kiterjedt az ismeretségi köröm, valamint várandósokkal is foglalkozom, azt hiszem talán ketten estek teherbe így, a lassan 12éves munkásságom alatt.
2017. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
A "védekezés mellett" kifejezést itt szó szerint kell érteni. Mellettük volt a gumi, gyógyszer, de nem használták.
2017. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Sziasztok.Én a magam példáját tudom felhozni.Fogamzásgátlot szedtem,már 7 hónapja,semmi nem történt,és mindig idöben szedtem be.És a 8-dik honapban mégis állapotos maradtam😊😊Már 9 éves a fiam😊😊😊
2017. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Másik kedvencem, amikor tinik írnak sírva, hogy


"Védekeztünk, de lehetek-e terhes?"

ha védekeztél nem... ha nem akkor meg simán lehetsz


"védekeztünk, de előtte bettete egy kicsit, lehetek terhes?"


Basszus komolyan röhögni járok ide néha mert ez nevetséges. Csak én nem voltam ekkora gyökér tizenévesen? Azt hinné az ember, hogy egy 16 éves rendesen ott van a témában, hiszen ha az iskolában nem is, (bár biszoból 16 éves korodra már vagy 3x kellett volna hallanod hogy történik ez a dolog) de a haverjaiddal a szex azért téma szokott lenni.


Azon se csodálkoznék ha bőrön keresztül lenne itt valaki terhes.

"SOS ondóba tenyereltem, lehetek terhes?"

2017. máj. 28. 16:09
 9/30 A kérdező kommentje:
De mindenki tudja, hogy a fogamzásgátló nem működik 100%-osan, hetát "nem tettél meg mindent" azért, hogy ne ess teherbe
2017. máj. 28. 16:14
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most akkor döntsd már el lécci!

A bevezetőben ezt írod:

Aztán ott vannak azok akik fogamzásgátló mellett lesznek terhesek. Már bocsi de ha rendesen szeded, órára pontosan, és megnézed, hogy mellette mit lehet szedni még és mindent betartasz, hogy a francba tudsz terhes lenni,


Utána a hozzászólásban meg ezt:

De mindenki tudja, hogy a fogamzásgátló nem működik 100%-osan, hetát "nem tettél meg mindent" azért, hogy ne ess teherbe


Most akkor szerined mint fogamzásgátlási SZAKÉRTŐ szerint, jó az a tabletta vagy nem? :D

2017. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!