Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki olyat, hogy...

Tapasztalt valaki olyat, hogy ha szedte az ultrogestánt terhességmegtartás véget, miután abba hagyta ( vetelés) a következő hónapkoban barnázott menzesz elött?

Figyelt kérdés

Volt egy 8hetes terhességem , februárban volt muteti befejezésem. Szedtem az ultrot kb ket hetig, nem is kellett volna szerintem, mert a nagy szikhólyag jelezte, h gond lesz, de ugye barnaztma, neha vereztem, adtak..

Most mutet utan megjott, minden ok volt. Most viszont masodik mezesz jon ugy, h barnázast tapasztalok elotte...

Lehet, h a gyógyszer miatt most mar tenyleg nem termelodik elég progi a szervezetembe?volt vkinek ilyen?



#barnázás #menzesz elött #beágyazódás teherbeesés
2017. máj. 29. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Elöző hóba menzesz elott volr, most viszont, ha jó helyre húzta az ovum, en is akkor ereztem...akkor már elotte egy héttel. Vagy ebből még lehet baba

[link]

2017. máj. 29. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Attol nem lesz keaibb progihianyod, hogy korabban utrot szedtel, viszont a terhesseg/veteles megzavarhatja annyira a szervezetedet, hogy atmenetileg hormonalis problemad legyen, gyengebb a petesejt, ami beerik, a sargatest nem termel epp eleg progit, de az is lehet, hogy csak a mehed kezdi el ido elott ledobni a mehnyalkahartyat es amiatt barnazol.

Nekem tobb vetelesem is volt, akkor is tapasztaltam ilyet, amikor nem szedtem a terhessegnel utrot egyaltalan, olyan is volt, hogy utrot szedtem, veteltem, de utana egybol beallt a ciklusom, nem volt se kozti verzes, se barnazas mensi elott/utan. (Nalam nincs progihiany, csak egyik alkalommal megis megprobaltuk az utrot, hatha segit, de nem valtoztatott semmit sem a helyzeten.)

Viszont ha ugy erzed, hogy a ciklusod nem allt vissza 100%-osan veteles utan, akkor erdemes varni a kovetkezo terhessegel, nekem is ezt javasoltak.

Ha minden tokeletes, akkor akar kovetkezo honapban is lehet probalkozni, de ha a megszokotthoz kepest van valtozas (ahogy irod is), akkor jobb megvarni, amig a tested/hormonhaztartasod visszaall a normalisra.

2017. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koazonom a választ. Múlt hónapba nem hőméröztem, 27.napra jott meg..mutet utan meg pont 6hétre. Úgyhogy jónak tűnt a dolog. Múlt hónapba egy nap lattam papíron barnát. Most meg nem is tudom, h barnazasnak hívjam e, csak masabb szinű a feher folyas... meg fura a ciklus is.. így görbén..

Csak esze,be jutott, h ha ez barnázás nem e az ultro miatt van. Mert nekem se volt progi hianyom soha,.nem tudtam róla legalább is

2017. máj. 29. 16:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnalom ami veled tortent😏
2017. máj. 29. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
én nekem ezt tanácsolta a nögyogyászom de nem irt vényt. a házi orvos is kiírja?
2017. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a műtét kavart be
2018. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!