Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzésben jártasok, mit...

Hőmérőzésben jártasok, mit gondoltok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, május másodikán volt az utolsó mensim. Teszteltem egy nagyon halvány pozitívat. Mivel már ez többedik terhességem, az a tapasztalatom, hogy ilyenkor máskor már elég egyértelmű volt a második csík. szóval most is ott van, de nagyon halvány. Viszont. Mértem reggelente a hőmet, szájban. És feljegyzések alapján, annak ellenére, hogy másodikán volt a ciklus első napja, nekem május 18-án volt 36,4, majd május 19-én volt 35,4 a hőm. Eszerint akkor belefér, ha még olyan halvány? Akkor még hozzá adok 5 napot, és júni 4 körül kellene virítani a második csíknak? Persze tesztelek még... csak tapasztalt már valaki ilyet, hogy tudta, később volt hő alapján a pé-je és később is lett pozi???
2017. máj. 30. 05:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!