Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznétek a hő görbémet? Ma...

Megneznétek a hő görbémet? Ma megjött, csak furcsallom, mert hő alapján nem erre szamítottam. Szerintetek lehet még baba attól? Vagy majd kozbe leesik a hő

Figyelt kérdés

Nekem eddig minden hónapba úga volt, hogy 10.nap ovu utan elkezdett lefele menni és a 3.napra jött meg. A mostani kicsit meglepett. Szerintem is ott volt ovu, ahova húzta, mert elotte 3napig fajt a hasam, érezter, h akkor van. De ahhoz képest, meg főleg jó koran jött meg. De ha az elotte való leesésnél volt, akkor is 12.nap...

Mi a véleményetek? [link]



2017. máj. 30. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk volt mar egy hónap, mikor 13.napra jott meg

Mutatom azt is, íhy szokott csokkenni mindig a hő amúgy. De gondolom attól lehet ilyen is... csak érdekelne a véleményetek

[link]

2017. máj. 30. 12:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha par nap múlva se esik le, tesztelek, aztán elvalik. Csak így meglepett az egész😏h eddig nem így volr. Meg nagyon vártam..😏
2017. máj. 30. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezert mondjak, hogy tunetek, folyas milyensege, homeres ide vagy oda, az egyetlen tuti jel a pozitiv teszt. A masodik meg a menzesz...szoval szerintem nem vagy terhes, jobban hiszek a verzesnek mint a hogorbenek.
2017. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen amúgy, van benne valami😅😊 sajnos😏😊 köszönöm
2017. máj. 30. 12:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Az még, h nem csökkent, de hogy emelkedett😂😂

Teszt még korai lenne, majd ha nem esik le, veszek

2017. máj. 30. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig leesett mensi előtt 2-3 nappal. Egyszer volt, hogy fent maradt csak lassan esett vissza kb mensi végére, majd rá egy hétre jó beteg lettem XD Amúgy nem kötelező leesnie mensi előtt... van akinek tényleg csak utána esik le. Ráadásul bejött a nagy meleg, ilyenkor sokaknak heteket is késik esetleg kimarad , ez a meleg bekavarhat simán. Minden esetre, ha nem a szokásos hosszúságú lesz a mensid tesztelje egyet, vannak kívételek, de én nem reménykednék :S
2017. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!