Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Legalább 2 hete volt, hogy a barátommal aludtam. Nem szexeltünk, csak kényeztettük egymást kézzel. Először én őt majd fordítva. Esetleg történhet-e olyan, hogy az ujja által került volna belém a spermából és megtermékenyültem? Késik a menzeszem, viszont semmi terhességre utaló dolog nem történik velem.
2017. jún. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ja,kb!:D egyetertek az elso valaszadoval! Ennyi esszel,meg egy darabig jobb ha fenn is marad a bugyi!:D
2017. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem vagy terhes. Nagyon nagyon minimális az esélye. Viszont ha már késik a menzeszed, akkor csinálhatsz terhességi tesztet, ki fogja mutatni.
2017. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szinte minden másnap feljövök ide nézni a kérdéseket és probálok tanácsokat vagy tapasztalatokat irni de az ilyentöl az életkedve megy el az embernek... megse merem kérdezni hány éves vagy
2017. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mond hogy nem multál el 15 és akkor talán ez a kérdés nem is vészes inkább az hogy ilyen fiatalon csinálod. merz általános suliba már mutatják a felvilágosítást
2017. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!