Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvolt a menszeszem, utana...

Megvolt a menszeszem, utana teherbe eshetek? (viszont csak menszesz elott. Voltunk egyutt)

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

pete éréskor??

óh dehogy is kizárt dolog hogy teherbe ess olyankor

2017. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

ja am meg remèlem védekeztetek

vagy legalább észnél voltatok...

mert lehet olyan jó volt az együttlét hogy 9hónap mulva felsír

2017. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hat ez az h szex nem volt,csak ujjazas..de mivanha elovalaadek vagy spermium kerult belem?de utana megvolt a menszeszem,akk ne parazzak?
2017. jún. 2. 21:00
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

hát az a baj hogy ez nem teljesen így van akkor is megjöhet ha gáz van de kissebb rá az esély

lehet nem kell izgulnod

900ft egy terhességi teszt

2017. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hany honaposan latszik egy terhes no hasa?meg am emelyegnenk meg hanynank nem?meg stb..de nekem semmi,annyi h hetfon sokat voltam a napon es hanyingerem volt es lehet h napszurast kaptam de azota semmi..
2017. jún. 2. 21:09
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsi..*hanynek,emelyegnek
2017. jún. 2. 21:17
 7/19 anonim ***** válasza:

Mire elkezd nőni a terhes nő a hasa, már késő. Van, akin azonnal látszik, de sok emberen csak 4-5 hónap múlva látszódik. Addigra lemaradtál a fontos és kötelező vizsgálatokról, no meg az abortuszról is, ha abban gondolkoznál. Úgyhogy hasnövekedésre ne alapozz semmit.


De ha nem volt behatolás és meg is jött, akkor nulla az esélye a terhességnek.

2017. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Jézusom... Nem, nem lehetsz terhes. Nem tudom az előttem válaszoló miért mind ilyeneket, de ha nem is ment el benned, és meg is jött, akkor elég valószínűtlen hogy terhes lennél.

A rendes próbálkozások ak is csak 25%-os az esélye a terhességre, így meg...

2017. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

mivel menszesz előtt/ menszeszkor van a legnagyobb esély a terhességre mert akkor van a legtöbb érett petesejt

és a terhességet szerintem nem a % ok adják van akik sokáig próbálkoznak és semmi

van akinek meg véletlenül is be sikerül még ha a pasi nem is benne megy el hanem csak az előváladéktol

de a te 25%od biztos tuti

2017. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlás nélkül, pár naponta történő aktusok után is sokaknak hónapokba telik teherbe esni. Ezért igen, a 25% teljesen reális.

Az itt leírt esetben pedig még kevesebb, mivel nem is szexeltek, és meg is jött neki.

2017. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!