Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A történet annyi hogy a barátommal 2 napja lefeküdtünk, viszont feltünt neki ay aktus közben hogz talán kisykadt ay óvszer, és gyorsan ki is szedte, nem élvezett el bennem, szerencsére időben kiszedte, viszont azt mondta hogz van ráesély hogz egy nagyon kevés az óvszerbe ment. Én utána gyorsan elmentem és megmosakodtam amennyire tudtam. Arra a kérdésre válasyólva hogy miért nem vettünk eseményutánit, az a válaszom hogz én nekem ma reggel mondta hogy lehet hogy egy kevés ment az óvszerbe..én a terhességet elég valószinűtlennek tartom, de érdekel a véleményetek, tapasztalataitok- Lehetek terhes?
2017. jún. 4. 22:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jajj és 18L és 18F, ez lemradt
2017. jún. 4. 22:18
 2/12 A kérdező kommentje:
összecserélődtek az S és Z betűk, ezért bocsánat, nem vettek észre hogy a telefonomon magyar a billentyűzet és nem angol
2017. jún. 4. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem késő az esemény utáni azt hiszem.Hány órán belül is kell bevenni?Nem 72?
2017. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2017. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ebben ay órában mifelénk már nincsenek nyitvan a gyógyszertárak..én azzal próbáltam magam nyugtatni hogy azért gondolom teljesen belém kellene élvezzen hogy terhes legyek, pici mennyiség azért kevés egy gyerekhez, vagy mégsem?
2017. jún. 4. 22:42
 6/12 anonim válasza:
52%
Már az előváladék is elég ahhoz, hogy teherbe ess. Nem kell teljesen beléd élveznie:D
2017. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
79%
De kérlek menj el esemény utániért amint lehetséges! 2 ilyen tudatlan ember (még) ne legyen szülő...
2017. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Az előváladék kis része is elég ehhez! Legközelebb inkább sakkozzatok!

Komolyan! Nem rossz indulatból írom, de aki azt se tudja hogy mitől lehet terhes az inkább ne csinálja!

2017. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Menj el ma nőgyógyászati ügyeletre.
2017. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Még mindig nem lehet az előváladéktól teherbe esni válaszolók!

Egy kis részlet!

"Az előváladék egy színtelen, átlátszó, viszkózus folyadék, amely a férfi hímvesszőjéből a magömlést megelőzően távozik szexuális izgalom hatására. A váladékot a húgycső mellett, a prosztata alatt elhelyezkedő Cowper-mirigyek termelik. Szexuális tevékenység – maszturbálás, előjáték, vagy egyszerűen csak merevedés – során jelenik meg a húgycsőben, hogy az abban visszamaradt vizelet savas kémhatását semlegesítse az arra érzékeny spermiumok távozása előtt. A pénisz végén, a húgycsőnyílásban megjelenő előváladék a szexuális tevékenység során síkosító anyagként is funkcionál, közösülésénél elősegíti a makk behatolását a hüvelybe, illetve könnyíti abban a pénisz mozgását.

Mennyisége egyénenként változó és igen eltérő lehet, a néhány csepptől a több milliliterig is távozhat, előfordul, hogy csak az orgazmus bekövetkezte előtt röviddel jelenik meg. Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség."

2017. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!