Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ilyen gyakorlat segít a...

Az ilyen gyakorlat segít a teherbe esés ellen?

Figyelt kérdés

Hetek óta beszéltem egy lánnyal,pár napja találkoztunk is és a sok beszed miatt megkívántuk egymast és kihasználtuk hogy üres a lakásuk. Tusolni ment utána én,aztán hatalmas előjáték,jól meglepődtem mit műveltek a nyelvemmel. És megakarta hálálni,mondta hogy fekudjek hanyatt,finoman orálozott,majd megcsókolt (tudom ez undi,de akkor nem gondolja át az ember) és csók közben beleült,mondom állj állj állj, nincs gumi, mondta hogy nem is kell szedi a gyógyszert és ki ne merjen húzni élvezéskor se,mert szereti érezni.

Jó oké csináltuk ,majd el élveztem és a lány a padlón a szekrénynek támasztva magát gyertyaállást csinált,miszerint ilyenkor a sperma nem éri el a petét mert a pete messzebb lesz és a gyógyszer mellett ez is hatásos. Valóban az ,sose hallottam erről? 20F


2017. jún. 5. 07:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
A sperma visszafelé folyt a petefészek felé, ha fejen állt, szerinted?
2017. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem de a petefészek az lejjebb kerül a gravitáció miatt.
2017. jún. 5. 07:32
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
De a cucc is lefelé folyik, és valahol csak meg kell neki állni... valahol összegyűlik.
2017. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Hú babám....ezt be.xoptad.

Ilyeneket akkor szoktak csinálni egyes nők, amikor teherbe akarnak esni.

Azért állnak fejre meg gyertyába, hogy a sperma biztosan és gyorsabban oda jusson ahova kell.

És vajon szedi e a gyógyszert?


Helyedben imádkoznék, hogy ne essen teherbe.

2017. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr... 😂
2017. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kellett neki egy pasas aki felcsinálja, ezt általában a ronda és hülye nők szokták csinálni, akik alapjáraton férfinek nem kellenének, kinéznek valakit maguknak, meglövetik magukat, mindegy hogy kivel, utána fizetheted a gyerektartást, imádkozz.
2017. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyertyaállást pont akkor csinál az ember lánya amikor Teherbe akar esni. 23 L
2017. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Csőbe lettél húzva.
2017. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bajok.. Komoly ez a kérdés?

Imádkozz, hogy a lány teste ne olyan legyen, ami már egy "nézéstől" is olyan termékeny, hogy csak na.

Vannak ilyen módszerek, amit a lány csinált a teherbeesés segítésére. De ez nem írott szabály... megnyugtatlak.

Még így sem 100%, hogy terhes lesz.

De elkeserítelek: biztos lehetsz benne, hogy ezt nem azért csinálta, hogy ne legyen terhes.

Amúgy hogy a retekbe tudsz megbízni ennyire egy olyan nőben, akivel pár hete beszélgetsz csak?

2017. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjon apuka! Buta, naiv férfiaknak is szokott értelmes gyermeke születni.
2017. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!