Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt Hallottam 1 havi fogamzásg...

Azt Hallottam 1 havi fogamzásgátló szedése után könnyebb teherbeesni, van valakinek ezzel kapcsolatban POZITÍV tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 00:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék hogy soha nem szedtem(28N)
2017. jún. 10. 00:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lombik, vagy inszemináció előtt szoktak egy-két hónapot szeretni, de utána célzott stimulálás is van. Vakvilágba ha egy havit beszedsz, jó esetben nem történik semmi változás, rosszabban úgy összekavarod a hormonjaidat, hogy később esel teherbe, mint egyébként. Hosszabb szedés után három eset lehetséges, vagy visszaáll egyből a termékenység, vagy néhány hónapig még nincs ovuláció, vagy nem is tér vissza magától és gyógyszerrel kell visszahozni.


Nem jó ötlet egyáltalán, felejtsd el.

2017. jún. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ugy tudom hogy inkább felborítja a ciklusod vagy más hormon zavart okoz és nem mindenkinek rögtön áll vissza nem véletlenül hivják fogamzás gátlonak. ha ugy lenne ahogy te irtad akkor minden nő aki gyereket szeretne nem terhes vitaminokat szednek előre hanem fogamzás gátlót.
2017. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!