Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminacio utan 2-3-ik...

Inszeminacio utan 2-3-ik napon barna folyas mire utal? Ez normalis vagy annak a jele, hogy nem maradt meg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna a választ nem tudom , szerintem nekem is lesz inszem hamarosan, de neked azt kivánom , hogy sikerüljön. ! Ez volt az első?
2010. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az inszem utáni 3. napon volt egy kis barnás váladék a wc papíron, én is megijedtem,hogy mitől lehet. Sajna a választ én sem tudom, remélem nem jelentett gondot. Neked folyamatosan van ez a barnázás?
2010. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam (most nem azért mondom hogy elkeserítselek, ez csak az ÉN példám, ok? ): Inszem után pár nappal elkezdtem barnázni. Nem sokat, csak a papíron látszott, sőt volt olyan nap hogy már azt hittem elmúlt. De sajnos nem, és meg is jött aztán amint abbahagytam a Duphastont. A dokim azt mondta, hogy ezuttal próbáljuk Utrogestannal, az erősebb. Úgyhogy most hétfőn volt inszemem. Kíváncsi vagyok... :-) Majd írd meg, mi volt nálad a probléma. Remélem semmi komoly, és megfogan a kisbabád. Sok szerencsét!
2010. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Csajok, tehat egyutt izgulunk??? Az osszesen pozitiv valaszra varunk??? Komolyan mondom, hogy igy mar konnyebbnek tunik a varakozas :)))

Tehat a lenyeg az, hogy igen, ez volt az elso inszemem, nem is varok el tul sokat az elso probalkozastol, de hat ezen is tul kell esni... Nekem masodik naptol kezdodott ez a barna folyas, nagyon enyhen, eloszor a wcpapiron lattam, aztan egy kicsit a fehernemumon, ma mar enyhult az intenzitasa, remelem holnapra elmulik teljesen. Amint mondtam, nem igazan bizom abban, hogy most sikerult, csak azert egy picit remenykedem hatha-hatha...

Jovo het szombaton tesztelek, ha addi meg nem jon, aztan lesz ami lesz. Ti mikorra nem varjatok?

2010. máj. 19. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Reméljük,nem jelent gondot ez a kis barnázás. Én hétfőre nem várom, de nálunk úgy van, hogy az inszem utáni 12. napon kell visszamenni a meddőségi centrumba tesztet csinálni, meg vérből is megnézik. Úgyhogy én holnap reggel megyek, már nagyon izgulok! Majd megírom jövőhéten, hogy sikerült-e. Hát, én is úgy vagyok, mint te,hogy elsőre azért nem bizti,hogy sikerült, de azért nagyon jó lenne! :) Drukkolok mindenkinek! Második voltam.
2010. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!