Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A délutáni hőemelkedés jelenth...

A délutáni hőemelkedés jelenthet esetleg babát?

Figyelt kérdés

Nemm vagyok beteg, kiválóan érzem magam de már harmadik napja pontosan 37.2 a délután/esti hőm.

Lázas szerintem 5 éve nem voltam.

Vezetem a reggeli görbém, de ebben a hónapban egx katasztrófa, vagy nem volt ovum vagy csak egyáltalán nem ment feljebb a hő.

Most 30. napon vagyok általában 31 napra jön meg, de így nem tudom mikorra ne várjam.


2017. jún. 20. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Szerintem azt jelenti hogy kánikula van és felhevül a tested.
2017. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, túlzottan vágyom a pozitív tesztre csak.
2017. jún. 20. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
egyrészt lehet a meleg miatt is meg ez inkább a hőemelkedés határa. nekem a hőm 36.5 és 11 hetes terhes vagyok
2017. jún. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell meleg hozzá, a napközbeni-délutáni hő kb. fél fokkal magasabb, mint az ébredési. Tapasztalatból mondom, én reggeli görbevezetés mellett kíváncsiságból mértem néha délutánonként is. (Mellesleg lettem már februárban és augusztusban is terhes, semmit nem számít a külső hő.) Szóval ebből vonjál le bőven, hogy megtudd nagyságrendileg a reggeli hődet, úgy már nem is olyan sok. KIZÁRÓLAG az ébredési hő számít ebből a szempontból.
2017. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A délutáni hő sajnos tényleg semmit nem ér.

Elvileg holnap nem kellene megjönnie neked. Holnap után tesztelhetsz, ha nem jön meg.

2017. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
délutáni hőemelkedés pontosan azt jelenti, amit: délután ennyi a testhőd. semmi másra nem utal, max a kánikulára.
2017. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

baba esetében csak és kizárólag az ébredési hő a mérvadó. Akármitől lehet picit magasabb, múltkor a férjemnek volt 36,8 délután, ő csaknem terhes :D


szerintem is ez a kánikula meg front okozhatja.

Ha még esetleg egybevágna az ébredési hő emelkedésével, akkor talán lenne esély, de ha a regggeli hőd nem alakul szépen, akkor az sajnos nem jelent jót, ovu után magasabbnak kell lennie 3-4 tizeddel minimum, mint ovu előtt.

2017. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez a ciklus egyszerűen katasztrófa a reggeli hőket nézve. Leesett ugyan a hőm, de csak egy napra ment fel és azóta jobban cikk-cakkos mint előtte és kb 1-2 tizeddel még lejjebb is van mint a ciklus első felében.

Ilyen még nem volt, de ez még csak a 4 mérős hónapom. De még nem jött meg.

2017. jún. 21. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
görbét tegyél fel.
2017. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!